BMW 730i E38 1994 – 66000 PLN – Warszawa

BMW 730i E38 łączy poszukiwaną dziś konfigurację manualnej skrzyni i silnika V8. Gdy auto było nowe, nie był to częsty wybór – takich aut zbudowano ledwie 3659 sztuk. Po latach jednak postrzeganie się zmienia. Kupując dziś youngtimera chcemy, by był odmianą od aut, którymi poruszamy się na co dzień, a operowanie lewą nogą i prawą ręką w czasie jazdy nie należy do elementów, które stanowiłyby problem w aucie używanym jedynie weekendowo i w czasie specjalnych okazji. Podobnie coraz częściej dziś entuzjazm budzi welurowa tapicerka, zwłaszcza, jeżeli utrzymana jest w idealnym stanie. Konfiguracja, wyposażenie i kolorystyka tego egzemplarza z pewnością są niebanalne i choć wciąż odnajdziemy użytkowników, którzy nie chcą słyszeć o innym zestawieniu w BMW niż czarne + czarne i skóra, cenimy wszystkich, którzy poszukują nieszablonowości w konfiguracji samochodów.

BMW 730i E38
Rocznik: 1994
Przebieg: 167000 km
Pojemność: 2997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 217 KM

Cena: 66000 PLN

BMW E38 730 V8 Manual
Tapicerka: Welur
Kolor: Aspensilber-metalic
WBAGF11030DF35933

Prezentowana BMW 730i napędzana jednostką V8 w połączeniu z pięciobiegową skrzynią biegów to kwintesencja motoryzacji prosto z Bawarii. Kiedyś ten model uchodził za bardzo skromy egzemplarz w porównaniu z topową wersją 750, jednakże w obecnych czasach wersja z manualnym przełożeniem stała się dla kolekcjonerów nie lada gratką. Ten model był produkowany przez zaledwie rok czasu. Egzemplarzy w takim nienagannym stanie technicznym i wizualnym pozostała dosłownie garstka. Samochód został zakupiony od pierwszego i jedynego właściciela. Posiada pełną historię serwisową, dwa klucze oraz pełną dokumentację. Środek pojazdu w pedantycznym stanie. Elementy nadwozia wraz z wszystkimi detalami są po prostu wzorowe. Więcej szczegółowych informacji udzielimy chętnie telefonicznie. Zapraszamy do oględzin.

Zapewniamy finansowanie na samochody zabytkowe i ubezpieczenie OC + AC.

Samochód jest obecnie wystawiony w naszym salonie:
Classic Cars Warsaw
Warszawa ul. Marszałkowska 111

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Telefon: +48 601 612 755
Miejscowość: Warszawa

Kredyt na klasyka