KlasykaGatunku.pl

BMW 735i E38 1996 – 60000 PLN – Wrocław

BMW 730i E38 łączy niezwykle dziś poszukiwaną konfigurację manualnej skrzyni i silnika V8. Gdy auto było nowe, nie był to częsty wybór – takich aut z tym silnikiem w wersji przedliftowej zbudowano zaledwie 887 sztuk. Po latach jednak postrzeganie się zmienia. Kupując dziś youngtimera chcemy, by był odmianą od aut, którymi poruszamy się na co dzień, a operowanie lewą nogą i prawą ręką w czasie jazdy nie należy do elementów, które stanowiłyby problem w aucie używanym jedynie weekendowo i w czasie specjalnych okazji. Tym bardziej, że słuchanie wolnossącego V8 wspinającego się na obroty jest szczególnie miłym doświadczeniem. Ten egzemplarz dodatkowo z pewnością zachęca niebanalną kolorystyką i pięknym stanem zachowania.

BMW 735i e38
Rok produkcji: 1996
Pojemność silnika: 3498 ccm
Moc: 235 KM (175 KW)
Przebieg: 201,062 km
Skrzynia biegów: manualna

Cena: 69500 PLN
Cena black week do środy 29.11: 60000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 735i serii e38 w kolorze „324 Oxfordgrün metallic” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Aargau, Szwajcaria, bezpośrednio od drugiego właściciela. Samochód zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania, drobne odpryski od kamieni w przedniej części nadwozia. Nie ma żadnej widocznej korozji w typowych dla e38 miejscach. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie. Lampy i listwy zewnętrzne w idealnym stanie. Ogólne wrażenie porównywalne z trzyletnim pojazdem.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka wygląda perfekcyjnie, bez śladów zużycia. Kierownica i wybierak biegów są idealne, bez uszkodzeń czy zużycia. Dekory jak nowe bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych. Plastiki wnętrza nie posiadają typowych zarysowań. Podsufitka jak nowa. Uszczelki drzwi i tapicerki boczne wolne od uszkodzeń.

Alufelgi w idealnym stanie, prawie jak nowe. Komplet nowych opon letnich. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi, akcesoriów oraz nieużywane koło zapasowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe świece zapłonowe,
– wymiana filtra paliwa,
– nowy filtr powietrza i kabinowy,
– wymiana przewodu zbiorniczka wspomagania wraz z nowym olejem,
– wymiana taśm wszystkich wyświetlaczy, naprawione braki pikseli przez wyspecjalizowaną firmę z gwarancją,
– nowe opony letnie Firestone w prawidłowym rozmiarze,
– serwis klimatyzacji.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Sprzedaż na podstawie umowy K-S. Samochód wydajemy w tej cenie zatankowany do pełna, zarejestrowany w RP i ubezpieczony.

Ask for export price for international buyers outside Poland.

Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.
Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

Kredyt na klasyka