KlasykaGatunku.pl

BMW 740i E38 1996 – SPRZEDANE

To BMW 740i E38 może być wspaniałym zakupem dla osób lubujących się w silnikach V8, welurowej tapicerce i w klasycznym odcieniu białego lakieru. Szczególnie, jeżeli kochają również tylny napęd i całą otoczkę związaną z marką z Bawarii. E38 to już youngtimer, lecz tak wyposażony i komfortowy, że żadnego dyskomfortu związanego zazwyczaj z motoryzacją starszej daty w nim nie uświadczymy. Na pierwszy plan wysuwa się doskonałe prowadzenie samochodu, połączone z miękkością, którą rzadko kiedy odnajdziemy w limuzynach o tradycyjnym, pozbawionym pneumatyki zawieszeniu.

BMW 740i e38
Data produkcji: 01.08.1996
Pojemność silnika: 4398 ccm
Moc silnika: 286 KM
Przebieg: 201,362 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 740i w kolorze „300 Alpinweiss 3” z granatową welurową tapicerką. Samochód sprowadzony przez nas z Warendorf, Niemcy od drugiego właściciela. Zachowany w dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Posiada regularnie prowadzoną książkę serwisową.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż na każdym elemencie fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Welurowa tapicerka jest w bardzo dobrym stanie. Plastiki wciąż matowe. Brak pękniętych czy poniszczonych elementów. Komplet fabrycznych dywaników welurowych. Kierownica i lewarek bez zużycia. Drewna idealne, bez większych rysek czy pęknięć. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Zestaw narzędzi w bagażniku kompletny. Koło zapasowe nigdy nie używane. Oryginalny fabryczny hak holowniczy BMW, wygląda na nigdy nie używany.

Wykonane prace:
– nowy akumulator Bosch 95 Ah
– wymiana uszczelek pokryw zaworów
– komplet świec zapłonowych NGK
– wymiana oleju w silniku oraz skrzyni biegów poprzedzona płukaniem środkami Liqui Moly
– wymiana płynu chłodniczego
– nowy kompletny przepływomierz (ASO BMW)
– nowa nerka przedniej maski
– nowe odboje maski i tylnej klapy
– nowe tuleje wahaczy przednich

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.