KlasykaGatunku.pl

BMW 750i E32 1990 – SPRZEDANE

BMW 750i E32 było wyzwaniem rzuconym Mercedesowi, limuzyną, która rozpieszczając pasażerów nie przebierała w środkach. Pod maską schowano aksamitnie brzmiący 12-cylindrowy silnik, dający możliwość sprawnego i cichego przyspieszania, niezależnie od obrotów, na których akurat pracuje silnik. W swoich czasach była to ultranowoczesna limuzyna – naszpikowana elektroniką w stopniu nieporównywalnym z żadnym wcześniejszym BMW. To bardzo drogi w odbudowie samochód, stąd tak ważne jest, by kupując taki samochód wybrać możliwie dobrze utrzymany i właściwie serwisowany egzemplarz. Historia tego BMW jest wzorowa, a dodatkowo przekonuje piękne zestawienie kolorystyczne nadwozia i wnętrza oraz doskonały stan zachowania.

BMW 750i
Data produkcji: 28.09.1990
Pojemność silnika: 4988 ccm
Moc silnika: 300 KM
Przebieg: 265,413 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 750i w kolorze „280 Gletscherblau Metallic” z białą skórzaną tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Aargau, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1934). Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, 6 kluczyków.

Jest to wyjątkowy egzemplarz topowej wersji silnikowej e32, w pięknej kolorystyce, przeznaczony dla wymagającej osoby. Był przez 27 lat w jednych rękach, regularnie serwisowany, zawsze garażowany, nigdy nie używany zimą. Nienagannie utrzymany samochód z dobrych rąk. Każdy detal jest perfekcyjny lub bliski perfekcji, biorąc pod uwagę wiek pojazdu.

Samochód kupiony przez nas z nowym szwajcarskim badaniem technicznym MFK i Abgas ważnym do 08.2019.

Ostatni serwis został wykonany przy przebiegu 264,579 km: nowe świece, klocki i tarcze przód, płyn hamulcowy, olej w silniku i skrzyni, filtr powietrza.

Nadwozie nie posiada żadnych oznak korozji, wgnieceń, lakier bez widocznych większych uszkodzeń czy zarysowań. Drobne odpryski od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie nadwozie posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Wszystkie szyby jeszcze fabryczne bez odprysków.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Skóra jest zachowana w doskonałym stanie, komplet fabrycznych dywaników, podsufitka fabryczna, brak pękniętych czy poniszczonych plastików.

Wykonane prace: nowy akumulator Bosch, komplet 5 nowych opon Pirelli P7, wyważenie kół, kilka nowych detali zakupionych w serwisie BMW.
Zamontowane nowe nieużywane radio, wysoki model Blaupunkt z 1990 roku, dostępny w prospektach wyposażenia dodatkowego dla BMW e32.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.