KlasykaGatunku.pl

BMW 750i E65 2006 – 84000 PLN – Wrocław

BMW od lat jest firmą wizjonerów. Szokuje, oburza, ale po latach okazuje się, że wyznacza modę i trendy. Gdy patrzymy na rosnące dziś grille bawarskiej marki, coraz przychylniej zaczynamy patrzeć na poprzednie generacje. Są bardziej stonowane, bardziej eleganckie i wciąż nowoczesne w kształcie i formie. BMW 750i E65 podczas debiutu szokowało, ale już przeprowadzony w 2005 roku główny lifting zmienił sytuację. Przód zaokrąglono powiększając delikatnie nerki, usunięto „torby pod oczami”, z linii bagażnika zniknął „płaskowyż”, a zintegrowanie pokrywy bagażnika z resztą tyłu za pomocą wspólnych świateł i poziomej listwy chromowanej pozwoliło optycznie poszerzyć tył. Poza tym, siódemka to przede wszystkim uczta dla kierowcy i pasażerów. Fantastyczny komfort, świetne osiągi i luksus w doskonałym wydaniu. W egzemplarzu, który przyjechał dotąd jedynie 35 tysięcy kilometrów wszystko to smakuje znakomicie.

BMW 750i E65
Data produkcji: 10.04.2006
Pojemność silnika: 4799 ccm
Moc silnika: 270 kW / 367 KM
Przebieg: 35,301 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 750i serii e65 w kolorze „300 Alpinweiss 3” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Yokohama, Japonia. Zachowane w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Oryginalny niski przebieg 35 tysięcy kilometrów, potwierdzony dokumentacją serwisową oraz elektroniczną książką u dealera BMW.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie nie posiada żadnej korozji, wgnieceń czy rys. Lakier w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli jak w rocznym pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, jak nowa, bez jakichkolwiek śladów zużycia. Żadne przyciski nie są powycierane. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Wykończenia drewniane jak nowe, bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi jak nowe, komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wyważenie kompletu alufelg, nowe wentyle.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 84’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.