KlasykaGatunku.pl

BMW 750i E65 2007 – 79500 PLN – Wrocław

BMW od lat jest firmą wizjonerów. Szokuje, oburza, ale po latach okazuje się, że wyznacza modę i trendy. Gdy patrzymy na rosnące dziś grille bawarskiej marki, coraz przychylniej zaczynamy patrzeć na poprzednie generacje. Są bardziej stonowane, bardziej eleganckie i wciąż nowoczesne w kształcie i formie. BMW 750i E65 podczas debiutu szokowało, ale już przeprowadzony w 2005 roku główny lifting zmienił sytuację. Przód zaokrąglono powiększając delikatnie nerki, usunięto „torby pod oczami”, z linii bagażnika zniknął „płaskowyż”, a zintegrowanie pokrywy bagażnika z resztą tyłu za pomocą wspólnych świateł i poziomej listwy chromowanej pozwoliło optycznie poszerzyć tył. Poza tym, siódemka to przede wszystkim uczta dla kierowcy i pasażerów. Fantastyczny komfort, świetne osiągi i luksus w doskonałym wydaniu. W egzemplarzu, który przyjechał dotąd jedynie 73 tysięcy kilometrów wszystko to smakuje znakomicie, a auto wygląda szczególnie pięknie dzięki dodatkom w postaci przedniej dokładki zderzaka Alpina i 21-calowym alufelgom.

BMW 750i E65
Data produkcji: 05.06.2007
Pojemność silnika: 4799 ccm
Moc silnika: 270 kW / 367 KM
Przebieg: 73,383 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 750i serii e65 w kolorze „354 Titansilber” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Osaka, Japonia. Zachowane w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Oryginalny niski przebieg 73 tysięcy kilometrów, potwierdzony dokumentacją serwisową uzupełnianą u dealerów BMW. Dwa oryginalne klucze z pilotem, komplet czterech kluczyków do alufelg Alpina.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie nie posiada żadnej korozji, wgnieceń czy rys. Lakier w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania, zaledwie kilka małych odprysków. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli jak w dwuletnim pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, matowa, jak nowa, bez jakichkolwiek śladów zużycia. Żadne przyciski nie są powycierane. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Wykończenia drewniane jak nowe, bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Samochód posiada oryginalne akcesoria Alpina: dokładkę przedniego zderzaka oraz alufelgi 21′.

Felgi w bardzo dobrym stanie, komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr paliwa.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 79’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.