BMW 750i E65 2008 – 73900 PLN – Łódź

BMW 750i E65 to pierwsze dziecko epoki Chrisa Bangle’a w BMW. Samochód futurystyczny, wizjonerski, łamiący dotychczasowe schematy, w niczym nie przypominający swojego poprzednika, modelu E38. To tu debiutował system iDrive, umożliwiający sterowanie wieloma funkcjami samochodu z pomocą menu i drążka umieszczonego w miejscu tradycyjnie zarezerwowanym na dźwignię zmiany biegów. Na pewno nie da się odmówić tej „Siódemce” niezrównanego komfortu i doskonałego wyciszenia. W wersji 750i pod maską odnajdziemy silnik V8 o pojemności 4,8 l, generujący 367 koni mechanicznych. W marcu 2005 samochód przeszedł lifting, obejmujący zmiany stylistyczne przodu i tyłu, a także w elektronice i mechanice. Zmiany te złagodziły najbardziej kontrowersyjne elementy stylistyki i sprawiły, że ogólny „look” stał się bardziej uniwersalny, dobrze poddający się próbie czasu. To BMW po ponad dekadzie wciąż wygląda świeżo. Wciąż jest to również doskonałe narzędzie do pokonywania długich tras.

BMW 750i E65
Rocznik: 2008
Przebieg: 84909 km
Pojemność: 4799 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 367 KM

Cena: 73900 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie zachowany egzemplarz BMW 750i E65 w kolorze “Saphirschwarz metallic”.
Auto sprowadzone z Japonii z oryginalnym przebiegiem niecałych 85 tys. km. Przebieg potwierdzony książkami serwisowymi i certyfikatem autentyczności Jevic.
Lakier w niemal idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania, bez żadnych wgnieceń. Posiada wciąż fabryczne wartości na elementach. Wnętrze również utrzymane w nienagannym stanie. Oryginalne welurowe dywaniki bez przetarć. Silnik w świetnej kondycji. Skrzynia biegów bez zarzutu. Wyposażenie bagażnika kompletne: flara, latarka i klucze na swoim miejscu. Nieużywane koło zapasowe.

Po sprowadzeniu wykonano:
– wymiana oleju + filtry,
– serwis klimatyzacji,
– nowe opony,
– konserwacja skórzanej tapicerki,
– aplikacja powłoki ceramicznej na lakier,
– hydrofobizacja szyb,
– zmiana częstotliwości fal radiowych na europejskie.

Auto wygląda i prowadzi się jak nowe. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej.
Zarejestrowane w Polsce z aktualnym badaniem technicznym i ważną polisą OC.
Proszę o kontakt osoby wyłącznie poważnie zainteresowane kupnem. Szanujmy wzajemnie swój czas.

Telefon: +48 602 606 157
Miejscowość: Łódź