BMW 850i E31 1990 – SPRZEDANE

BMW 850i E31 to samochód, który powalić może maestrią inżynierskiego projektu. Jest komfortowy, jest mocny, i jak szybko byśmy nim nie chcieli jechać, sprawia wrażenie, że wszystko uczyni bez wysiłku, bez hałasu, bez własnego zmęczenia. To samochód, który idealnie pokazuje jak ogromna przepaść jest między wozami klasy GT, a samochodami sportowymi. On nie wspina się w górne partie obrotów, bo nie musi. Nie ryczy wydechem, bo nie wypada. On po prostu ma klasę, szczególnie w tak nietypowym i wysmakowanym zestawieniu kolorystycznym, jak zieleń Nauticgruen z brązem Brazil.

BMW 850i E31
Rocznik: 1990
Przebieg: 138000 km
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 300 KM

Auto sprowadzone z Hiszpanii z przebiegiem 137000 km. Samochód zakupiony w salonie BMW na Teneryfie w 1990 roku. W momencie zakupu był pierwszym e31 na Wyspach Kanaryjskich. Przez całe życie nie opuszczał Teneryfy, stąd jego niski przebieg i doskonały stan zachowania.

Bardzo rzadkie zestawienie kolorystyczne – kolor nadwozia Nauticgruen, wnętrze brązowe w kolorze Brasil. W tym zestawieniu wyprodukowano jedynie 5 sztuk modelu e31.

Lakier/blacharka:
Samochód oprócz maski w drugim lakierze. Nie posiada oznak korozji oraz poważniejszych kolizji. Szyby oryginalne, uszczelki bardzo dobrze zakonserwowane – samochód był przez całe życie garażowany.

Wnętrze:
Skóry oraz tapicerka zachowane w doskonałym stanie. Wszystkie elementy wyposażenia, w tym klimatyzacja sprawne. Jedynym nieoryginalnym akcentem wnętrza jest zamontowane radio Alpine pozwalające korzystać z nowoczesnych źródeł dźwięku.

Silnik/napęd:
Mechanicznie w bardzo dobrej kondycji. Silnik pracuje równo, a skrzynia zmienia biegi płynnie. Nowa uszczelka pod pokrywą zaworów.

Zawieszenie:
Auto prowadzi się pewnie i komfortowo, jednakże na dziurach wyczuwalne zużycie przednich amortyzatorów. Elementy gumowe zawieszenia w dobrym stanie zachowania, zbieżność kół prawidłowa.

Koła/opony/hamulce:
Samochód posiada oryginalny komplet 16-calowych alufelg z oponami letnimi. Hamulce działają bez zarzutu.