BMW 850i E31 1991 – 399000 PLN – Lublin

BMW 850i E31 to samochód, który powalić może maestrią inżynierskiego projektu. Jest komfortowy, jest mocny, i jak szybko byśmy nim nie chcieli jechać, sprawia wrażenie, że wszystko uczyni bez wysiłku, bez hałasu, bez własnego zmęczenia. To samochód, który idealnie pokazuje jak ogromna przepaść jest między wozami klasy GT, a samochodami sportowymi. On nie wspina się w górne partie obrotów, bo nie musi. Silnik V12 daje mu mnóstwo mocy i uroku. 850i nie ryczy wydechem, bo nie wypada. On po prostu ma klasę, szczególnie w tak pięknym zestawieniu kolorystycznym i w tak wspaniałym stanie, jak egzemplarz w ogłoszeniu.

BMW 850i E31
Rocznik: 1991
Przebieg: 92857 km
Pojemność: 4988 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 300 KM

Cena: 399000 PLN

Pełne możliwe wyposażenie oferowane w tym aucie, m.in.:
– elektryczne szyby,
– elektryczne fotele,
– elektryczna regulacja kierownicy,
– skórzana tapicerka,
– zestaw oryginalnych narzędzi naprawczych,
– koła ze stopów lekkich,
– adaptacyjne wspomaganie kierownicy,
– pełna dokumentacja

Sprzedawany pojazd jest autem autentycznym, kompletnym i oryginalnie wyposażonym, w idealnym stanie technicznym. Auto zostało zakupione w niemieckiej kolekcji i przyjechało do Polski w 2022 roku. Przeprowadziłem w nim profesjonalną konserwację podwozia i wymieniłem wszystkie niezbędne elementy eksploatacyjne, tak żeby auto wyglądało jak z fabryki. BMW przeszło również pełny profesjonalny detailing z konserwacją i zabezpieczeniem zarówno wnętrza (skór), jak też lakieru.
Auto jest wpisane do rejestru zabytków oraz posiada pełną dokumentację zarówno dołączaną przy zakupie (książka serwisowa, instrukcja obsługi itd.), jak również dokumentację wykonaną przez rzeczoznawcę.

Telefon: +48 693 526 555
Miejscowość: Lublin

Kredyt na klasyka