BMW L7 1997 – 89000 PLN – Tomaszów Mazowiecki

Choć na pierwszy rzut oka możemy pomyśleć, że to nie może być seryjny samochód, opuścił on, podobnie jak wszystkie inne BMW E38, bramy fabryki w Dingolfing. BMW L7 powstało na bazie modelu 750iL E38, wersji wydłużonej, której powiększono rozstaw osi o dalsze 25 centymetrów. Najprawdopodobniej jest najbardziej awangardową i ekskluzywną formą limuzyny, jaka kiedykolwiek opuściła bramy bawarskiej fabryki. Każde L7 było indywidualnie konfigurowane, a wyprodukowano ich zaledwie 899 sztuk. W tym egzemplarzu zamówionym przez klienta z Japonii odnajdziemy piękne połączenie czarnego lakieru i jasnego wnętrza, a także panel centralny wraz z możliwością sterowania zestawem audio, klimatyzacją i elektryką foteli, telefon oraz składne stoliki w oparciach tylnych foteli. Auto ma jedynie 58 tysięcy kilometrów przebiegu, jest pięknie utrzymane, a po sprowadzeniu do Polski przeszło kompleksowy serwis przygotowujący je do eksploatacji.

BMW L7 750i
Rocznik: 1997
Przebieg: 57975 km
Pojemność: 5379 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 326 KM

Cena: 89000 PLN

Wyposażenie:
– reflektory xenon,
– elektryczne szyby, lusterka, fotele przednie i tylne,
– szyberdach
– klimatyzacja automatyczna 4-strefowa,
– szyby podwójne,
– czujniki parkowania przód i tył,
– tempomat,
– nawigacja, zmieniarka, TV

BMW sprowadzona z Japonii. Samochód jest zarejestrowany i ubezpieczony w kraju (reflektory europejskie). Sprowadzony z przebiegiem 51 tys. km, użytkowany okazjonalnie, głównie do transferu gości oraz obsługi ślubów. Na bieżąco serwisowany w naszej firmie, gotowy do jazdy.

Samochód po sprowadzeniu przeszedł bardzo obszerny przegląd (fv na ponad 15 tys. zł do wglądu), wymieniono m.in. wszystkie płyny oraz filtry, przewody zapłonowe i świece, rozdzielacze zapłonu, wszystkie paski, rolki, nowe opony Vredestein, wymagające wymiany elementy zawieszenia oraz układu hamulcowego, nowe czujniki ABS, przegląd klimatyzacji, nowy akumulator.

BMW z symbolicznym oryginalnym przebiegiem, lakier pięknie utrzymany, wnętrze praktycznie bez śladów eksploatacji, wyposażenie sprawne. Samochód przygotowany do bezproblemowej eksploatacji.

Przebieg potwierdzony certyfikatem eksportowym oraz książką serwisową.

Szczegółowych informacji oraz odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielamy 7 dni w tygodniu pod numerem tel. +48 577 101 479 lub adresem e-mail: a.rybak@infinitum.com.pl

Telefon: +48 577 101 479
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki