BMW M635CSi E24 1984 – Świdnica

Ma piękną sylwetkę i gwarantuje komfort, choć dział BMW Motorsport postarał się, aby samochód był jeszcze czymś więcej. BMW M635CSi E24 to model zbudowany w ilości jedynie 5855 sztuk. Jego silnik generujący 286 KM jest jednostką o wyścigowym rodowodzie, pochodzącą wprost w kultowego modelu M1. Do tego BMW otrzymało manualną skrzynię Getrag i dyferencjał o ograniczonym poślizgu. Nadwozie obniżono i usztywniono, wzmocniono hamulce i zastosowano szersze felgi i opony. To idealne auto do pokonywania dużych dystansów w ekspresowym tempie, choć dziś już raczej pod kocyk, bo jego cena na pewno nie spadnie.

BMW M635CSi E24
Rocznik: 1984
Przebieg: 147114 km
Pojemność: 3500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 286 KM

Cena: na zapytanie

Samochód pochodzi z kolekcji z Francji, kupiony od autoryzowanego dealera marki BMW Ste Rouennaise de Diffusien Automobile 122 Rue de Constantine 76000 Rouen 20/12/1984 roku. Samochód został zakupiony przez naszą firmę od dealera w Niemczech, spód auta został poddany kompletnej renowacji, począwszy od piaskowania i malowania proszkowego po wymianę między innymi takich podzespołów jak amortyzatory, sprężarka klimatyzacji, osłony przegubów. Samochód nie był lakierowany i według naszej opinii ma pierwszy lakier, przez co posiada liczne ryski i zadrapania.

Cena obejmuje wszelkie podatki oraz opłaty rejestracyjne w Polsce.
Na życzenie Klienta samochód może być zarejestrowany jako zabytkowy.
Oczywiście na auto wystawiamy pełną fakturę VAT marża, która jednocześnie stanowi roczną rękojmię.
Gwarantujemy również możliwy odkup samochody w przyszłości.
Posiadamy specjalistyczną zakrytą w pełni lawetę, którą możemy dostarczyć każdy nasz samochód z kolekcji pod dom klienta.

Telefon: +48 748 514 093
Miejscowość: Świdnica

Kredyt na klasyka