BMW Z3 Roadster E36/7 1998 – 39900 PLN – Gliwice

Dwumiejscowy roadster o oznaczeniu Z3 E36/7 został wprowadzony na rynek przez BMW jesienią 1995 roku. Produkcja roadstera rozpoczęła się od czterocylindrowego silnika o pojemności 1,8 l i 1,9 l. Elementem promocji było pojawienie się BMW w filmie o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości „GoldenEye”. Ciekawa stylistyka oraz trwałe rozwiązania mechaniczne wciąż przyciągają do tego BMW kupujących. Samochód potrafi obudzić uśmiech na ustach każdego miłośnika motoryzacji. Ten egzemplarz ma ciekawą konfigurację kolorsytyczną białego lakieru z czerwonym, skórzanym wnętrzem.

BMW Z3 Roadster E36/7
Rocznik: 1998
Przebieg: 107726 km
Pojemność: 1895 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 140 KM

Cena: 39900 PLN

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam niesamowite BMW Z3 z 1998 roku, które jest dostępne na sprzedaż. Ten wyjątkowy kabriolet jest idealny dla miłośników BMW i jazdy bez dachu, a teraz możecie mieć go dla siebie.

To piękne BMW Z3 w klasycznym białym lakierze ALPINWEISS zachwyca już na pierwszy rzut oka. Ale to nie wszystko. Wnętrze tego samochodu jest jeszcze bardziej fascynujące, dzięki żywemu wnętrzu w kolorze skóry LEDER OREGON.

Samochód pochodzi z rynku japońskiego, gdzie miał jednego, bardzo dbającego właściciela. To gwarantuje nie tylko jego bezpieczne i rzetelne pochodzenie, ale także potwierdza rzadkość tego egzemplarza.

BMW Z3 jest bogato wyposażone, oferując wiele funkcji i dodatków, które z pewnością umilą każdą jazdę. Oto niektóre z nich:

Niezawodny silnik o pojemności 1,9 litra, który generuje moc 140 koni mechanicznych, a także blokadę mechanizmu różnicowego (szpera 25%), co zapewnia doskonałą przyczepność i precyzję prowadzenia.

Sportowe zawieszenie M, które podkreśla dynamiczny charakter tego samochodu.

Kompatybilny z wersją hardtop dach, który dodaje elegancji i elastyczności do Twojej jazdy.

Pakiet ChromeLine, który dodaje blasku i ekskluzywnego wyglądu.

Zmieniarka BMW na 6 płyt CD I-Bus, abyś mógł cieszyć się swoją ulubioną muzyką podczas podróży.

Radio akcesoryjne z pełnym zakresem częstotliwości, w tym funkcje Bluetooth, AUX i USB, zapewniające maksymalne możliwości łączności i rozrywki.

Półautomatyczne składanie dachu, abyś mógł cieszyć się bezproblemowym przejściem od jazdy zamkniętej do otwartej.

Podgrzewane fotele, które zapewnią komfort nawet w chłodniejsze dni.

Wnętrze tego samochodu jest niezwykle zadbane, a wszystkie systemy działają bez zarzutu. Klimatyzacja zapewnia przyjemną temperaturę, a silnik jest suchutki, bez żadnych wycieków. Ten BMW Z3 wygląda po prostu niesamowicie.

Przebieg został potwierdzony japońskim certyfikatem eksportowym, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie i świadczy o historii tego samochodu.

Serdecznie zapraszam to zakupu.

Możliwy transport pod dom w każde miejsce w Polsce. Koszt to 4 zł / km.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie od godz. 8.00 do 19.00.
Przed przyjazdem proszę koniecznie potwierdzić telefonicznie dostępność samochodu.

Na wszystkie sprzedawane przez nas samochody wystawiamy fakturę VAT 23% a podana cena jest kwotą BRUTTO. Rejestrując samochód na firmę zyskujesz 23% jego wartości. Kupujący zwolniony jest również z opłaty skarbowej.

PEŁNA OFERTA
https://mercedesyzjaponii.pl/oferta/aktualne/

Telefon: +48 502 411 411
Miejscowość: Gliwice