KlasykaGatunku.pl

Cadillac Fleetwood 1988 – SPRZEDANY

Nazwa Fleetwood narodziła się w XIX wieku wraz z firmą karoseryjną Fleetwood Body Company, która przejęta w latach 20-tych XX wieku przez koncern Fisher’a i później General Motors, odpowiedzialna była za najbardziej ekskluzywne nadwozia marki Cadillac. Od 1935 do 1984 roku nazwa Fleetwood przewijała się jako przedrostek właściwej nazwy, oznaczając bogato wyposażone wersje. Wreszcie w roku 1985 roku Cadillac Fleetwood debiutował jako indywidualny model. Był bogatszą odmianą modelu deVille i krewniakiem takich samochodów, jak Buick Park Avenue czy Oldsmobile 98. Porównując wnętrza tych aut, nie będziemy mieć wątpliwości, że welury, grube wykładziny i drewno we Fleetwoodzie oznaczają klasę wyższą, a eleganckie osłony kół tylnych i jednostka HT-4500 o kultowym układzie V8 podkreślają jego ekskluzywność. To auto projektowane i oferowane było jako konkurencja dla luksusowych samochodów niemieckich, i choć oczywiście umieszczone poprzecznie i napędzające koła przednie V8 nie może zapewnić podobnej jakości prowadzenia na zakrętach, samochód jest oryginalny i wyróżnia się na drodze.

Cadillac Fleetwood 4.5 Litre
Data produkcji: grudzień 1988
Pojemność silnika: 4467 ccm
Moc silnika: 116 kW / 158 KM
Przebieg: 141,000 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Cadillac Fleetwood w kolorze granatowym z granatową welurową tapicerką. Sprowadzony z Genewy, Szwajcaria. Zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania i upływu czasu. Oryginalny niski przebieg 140 tysięcy kilometrów, potwierdzony dokumentacją serwisową. Faktura z ostatniego serwisu na kwotę 3800 CHF. Wersja na Europę zakupiona u szwajcarskiego dealera Cadillac-a.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, nie posiada żadnej widocznej korozji czy mankamentów. Jedynie drobne ślady użytkowania. Prawdopodobnie posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli w stanie bardzo dobrym. Reflektory są jak nowe, zderzaki chromowane podobnie. Pokrycie dachu z materiału wciąż w bardzo ładnym stanie. Szyby fabryczne bez uszkodzeń czy rys.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych widocznych uszkodzeń. Występują jedynie normalne drobne ślady użytkowania. Tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie. Żadne przyciski nie są powycierane. Wykończenia drewniane jak nowe, bez rys czy pęknięć. Podsufitka nie wisi. Wyświetlacze w pełni sprawne, nie posiadają martwych pikseli. Wszelkie funkcje sprawne.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, wyglądają bardzo ładnie, komplet dobrych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne, tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.