Chevrolet C-10 Pickup 1965 – 75000 PLN – Warszawa

Chevrolet C-10 to niewielki pickup o ładowności pół tony, produkowany masowo od 1959 roku, nieodłączny element krajobrazu amerykańskiej prowincji, przeżywający w dzisiejszych czasach drugą młodość. To baza dla niezliczonych tuningowych wizji, które zrealizowane ze smakiem przykuwają uwagę i pozwalają wyróżnić się na drodze. W ogłoszeniu dopieszczony egzemplarz z 1965 roku, czyli przedostatniego roku produkcji pierwszej generacji. Posiada pakę typu „step-side”, czyli idealnie prostokątną, z nadkolami wystającymi poza obręb burty. Tak wczesny rocznik oznaczał brak luksusów i spartańskie wyposażenie, które po części utrzymano do dziś – polegać tu musimy na hamulcach bębnowych i sile własnych rąk, gdyż wspomagania kierownicy nie uświadczymy. To bez wątpienia męskie auto. Pod maską w owym czasie odnaleźć można było 8 różnych jednostek napędowych, lecz nawet najmocniejsza i tak była mniejsza od tej, która siedzi w nim obecnie. 5,7 l V8 z pewnością potrafi zapewnić niezapomniane wrażenia, a dostępne luksusy to automatyczna skrzynia biegów, czerwony welur we wnętrzu i olejowane drewno egzotyczne na pace.

Chevrolet C-10 Pickup
Rocznik: 1965
Pojemność: 5700 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 75000 PLN

Na sprzedaż Chevrolet C10 Pickup, StepSide z krótką paką. Silnik Chevrolet V8 350″, skrzynia biegów automatyczna TH350. Wszystko działa jak należy. Dołożony shifter B&M. Samochód po kompleksowym remoncie blacharki, piaskowaniu i lakierowaniu na czarny metalic. Wnętrze kabiny całkowicie odnowione na czerwono w welurze, podłoga paki wyłożona drewnem egzotycznym Iroco, olejowana. Układ wydechowy z nierdzewki, nowa chłodnica, nagrzewnica, pompa wody, wałek rozrządu z popychaczami, gaźnik z nowymi uszczelkami i wiele innych.

Samochód daje niezapomniane wrażenia z jazdy – układ kierowniczy bez wspomagania, wszystkie hamulce bębnowe. Wspaniale się nim „kruzuje”, ale i przypalić gumę też można. Zawieszenie standardowe, dość wysokie, przygotowane do wywożenia obornika na pole :). Z tyłu koło 295/60 R15, przód 255/60 R15, felgi aluminiowe, polerowane. Samochód zarejestrowany i ubezpieczony, jeżdżący.
Zapraszam o obejrzenia go na żywo.

Telefon: +48 696 699 876
Miejscowość: Warszawa