Chevrolet Camaro 1970 – 170000 PLN – Warszawa

Rok 1970 to rok debiutu drugiej generacji. Bardziej zadziorny przód, z tyłu podwójne okrągłe reflektory, a w tym egzemplarzu dodatkowe oznaczenia Z/28 i podniesiona maska, pozwalająca skryć wyjątkowe serce. Chevrolet Camaro zawsze najwięcej emocji dostarczał z największymi silnikami. V8 o pojemności 396 cali wychodziło tu w najmocniejszej wersji SS, więc zapewne wybór silnika do tego projektu przypadkowy nie był. Kilka współczesnych modyfikacji z pewnością pozwoliło tu wydobyć ok. 300 koni mechanicznych, a to gwarantuje nie tylko spokojną podróż, ale i świetną zabawę, jeżeli zechcemy mocniej pobawić się gazem. Zobaczcie koniecznie film, na który Mateusz z Inwestuj w klasyka prezentuje to Camaro. Radość to szczera i emocje prawdziwe.

Chevrolet Camaro
Rocznik: 1970
Pojemność: 6500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 170 KM

Cena: 170000 PLN

Na sprzedaż Chevrolet Camaro 1970 z Big Blockiem 396ci pod maską oraz automatyczną trzybiegową skrzynią (700R4), która ma dodatkowy nadbieg, dzięki czemu podczas dalszych wypadów auto się nie męczy nawet przy większych prędkościach. Kupiliśmy go w Rzeszowie i od razu wróciliśmy nim na kołach do Warszawy. Camaro świetnie sprawdziło się na trasie i pozwoliło na dużo zabawy po drodze. Prowadzi się bardzo pewnie i komfortowo. Porównując do pierwszej generacji jest dużo bardziej dopracowany. Dodatkowo ma wspomaganie kierownicy oraz wspomaganie tarczowych hamulców.

Silnik odpala bez problemu nawet po dłuższym postoju. Ładnie pracuje. Nie kopci. Nie stuka. Skrzynia dobrze wrzuca i zmienia biegi. Czarne wnętrze ładnie komponuje się z czarnym lakierem i jest w bardzo dobrym stanie. Wszystkie wskaźniki działają (jedynie prędkościomierz się wysypał podczas powrotu do Warszawy – już jest umówiony do warsztatu). Niektórzy dojrzą kilka niedoskonałości na lakierze, ale moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Podwozie jest zdrowe i zabezpieczone barankiem. Zawieszenie jest ciche a geometria ustawiona poprawnie.

Generalnie jest to bardzo solidny wóz, który ma duży zapas mocy i świetnie sprawdza się podczas cruisingu.

Zapraszam do obejrzenia filmu z krótką prezentacją:

Telefon: +48 510 725 666
E-mail: kontakt@inwestujwklasyka.pl
Miejscowość: Warszawa