Chevrolet Corvette C4 1987 – SPRZEDANY

Chevrolet Corvette C4 różnił się od swojej poprzedniczki C3 znacznie, stając się bardziej nowoczesny, bardziej aerodynamiczny oraz bardziej przestronny, nie tracąc przy tym ani trochę ducha sportowego auta… o czym nie daje zapomnieć dźwięk jednostki V8 generującej 280 koni mechanicznych przenoszonych na tylną oś. Co ważne C4 zbudowana jest na tak zwanej Uniframe, która łączyła cechy klasycznej ramy z nadwoziem samonośnym. Rama wykonana jest ze stali, a producent chwalił się, że jest tak przygotowana, aby wytrzymać 20 lat bez korozji. Szczęśliwie, te zadbane egzemplarze lat mają już o wiele więcej, wciąż prezentując się wyśmienicie. Zewnętrzne panele to formowany kompozyt, w tym przypadku w przykuwającym uwagę czerwonym lakierze, z równie ognistym wnętrzem.

Chevrolet Corvette C4
Rocznik: 1987
Przebieg: 48000 mil
Pojemność: 5733 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 282 KM

Prezentowany egzemplarz do Polski przyjechał ze stanu Michigan, USA, w stanie oryginalnym, bezwypadkowym i został przygotowany do jazdy. Wymienione zostały filtry, olej, klocki hamulcowe przód oraz tył, układ paliwowy oraz kilka drobnych napraw – między innymi amortyzatory maski, czy nabicie klimatyzacji. Corvette otrzymała nowe obszycie elektrycznie ustawianych foteli w oryginalnym kolorze oraz nowe opony BF GOODRICH G-force Sport 255/50/16.

Corvette posiada dokumenty (title, białe karty, opinie rzeczoznawcy, faktury) jest w pełni sprawna i gotowa do jazdy – zarejestrowana na żółte tablice.

Kredyt na klasyka