Chevrolet Corvette C4 1992 – 35000 PLN – Poznań

Ma piękną sportową sylwetkę, tylny napęd i doskonale brzmiącą jednostkę V8 pod maską. Chevrolet Corvette C4 zachował wszystkie najlepsze cechy „muscle cars”, ukryte pod bardziej współczesnymi kształtami, okraszone ciekawymi smaczkami, jak chowane reflektory i cyfrowy wyświetlacz na desce rozdzielczej. W ogłoszeniu egzemplarz poliftowy, w zawsze efektownym białym kolorze, z czerwonym wnętrzem. Rocznik 1992 to pierwszy, który otrzymał nowy silnik – o 50 koni mocniejszy od poprzednika, 300-konny LT1, wprowadzający jego osiągi na właściwy dla sylwetki poziom.

Chevrolet Corvette C4
Rocznik: 1992
Przebieg: 250000 km
Pojemność: 5700 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 304 KM

Cena: 35000 PLN

Wyposażenie:
Alufelgi, CD, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Elektrycznie ustawiane fotele, Elektrycznie ustawiane lusterka, ESP, Klimatyzacja automatyczna, Komputer pokładowy, Radio fabryczne, Skórzana tapicerka, Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana, Tempomat

Jeden z niewielu już oryginalnych poliftowych modeli C4 z silnikiem z aluminiowymi głowicami, a nie jak większość oferowanych modeli ze słabym silnikiem L 98 montowanym między 1985 – 1991.

Prawdziwy evergreen z naprawdę dużym potencjałem, jak choćby montaż ostrzejszego wałka od silnika LT 4 (LT 1/4 Hot Cam kit).
Pojazd wymaga odrobiny kosmetyki technicznej i wizualnej, naprawy tapicerki, jednak jest w stanie oryginalnym tzw. „numbers matching”, oryginalny most ze szperą (długi), oryginalne kolektory i wydech, system audio z CD i elektryczną anteną.

W ostatnim czasie wymienione Opti (ACDelco) oraz przewody wysokiego napięcia. Silnik oraz skrzynia pracują bez zarzutu.
Zaleca się regenerację amortyzatorów (zawieszenie standardowe, bez elektroniki = niski koszt) oraz konwertera z uwagi na
drgania przy większych prędkościach. W rękach jednego właściciela od 8 lat.

Telefon: +48 609 572 795
Miejscowość: Poznań