Chevrolet Corvette C5 1997 – 129000 PLN – Obrowiec

Drapieżna sylwetka, chowane przednie lampy i tylne w postaci czterech okrągłych luf. Tak prezentuje się wspaniałe marzenie z plakatów zdobiących ściany młodzieńczych pokoi na całym świecie. Fakt, że wyprodukowano go w USA pomógł tu w taki sposób, że wyprodukowano ich wiele i w swojej lidze osiągów i możliwości zawsze był to samochód przystępny. I dziś warto go spróbować. Nie jest może tani, ale oferuje znacznie więcej niż konkurencja o zbliżonej cenie. Lekka konstrukcja, wielowahaczowe zawieszenie, układ transaxle i idealny rozkład mas. Brzmi jak zapowiedź świetnego prowadzenia i tak właśnie jest. Chevrolet Corvette C5 projektowany był z myślą o europejskim odbiorcy, miał robić wrażenie nie tylko przyspieszając na prostej, ale i na górskich serpentynach. Jednostka 5,7 l V8 o mocy 345 KM katapultuje go do pierwszej setki w 5,6 s i pozwalaja na osiągnięcie prędkości maksymalnej na poziomie 274 km/h. Jednocześnie to pierwsza Vette, która oferuje rozsądnych rozmiarów bagażnik, pali rozsądne ilości paliwa, a w wersji targa i z automatyczną skrzynią biegów – pozwala również na relaksujące podróże.

Chevrolet Corvette 5.7
Rocznik: 1997
Przebieg: 101000 km
Pojemność: 5666 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 345 KM

Cena: 129000 PLN

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód.
Oferujemy zakup samochodu od firmy, z fakturą sprzedaży i polskim dowodem rejestracyjnym.

Wyjątkowo zadbany i czysto utrzymany egzemplarz CORVETTE.
Samochód sprowadzony do Polski w 2020 roku, zarejestrowany i ubezpieczony.
W ostatnich latach samochód był częścią większej kolekcji pojazdów.
Silnik, skrzynia biegów oraz wszystkie podzespoły pracują perfekcyjnie.
Samochód bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Faktura VAT 23%.

Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole. Możliwy jest również transport pod adres Nabywcy lub serwisu i decyzja o zakupie po oględzinach na miejscu.
Rezerwacja słowna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu – 1 dzień. Rezerwacja na dłuższy termin jest możliwa wyłącznie na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: 509087557
Miejscowość: Obrowiec

Kredyt na klasyka