Chevrolet Impala 1963 – SPRZEDANY

Chevrolet Impala to jeden z najbardziej kultowych amerykańskich wozów typu full size całej dekady lat 60-tych. Najbardziej rozpoznawalny po okrągłych, potrójnych lampach stał się prawdziwą ikoną, budzącą szybsze bicie serca u fanów motoryzacji przez całe dziesięciolecia i na całym świecie. Dostępny był z niezwykle szeroką gamą jednostek napędowych. Od sześciocylindrowców, przez small blocki aż po jednostki typu big block. Pod maską tego egzemplarza bije serce z rocznikiem niezgodne, lecz z pewnością odpowiednio mocne, pięknie brzmiące i podkreślone podwójnym wydechem. Układ V8, pojemność 350 cali sześciennych, moc szacowana na 350 KM. Do tego automatyczna skrzynia, a dla pasażerów dwie kanapy oraz dwie pary drzwi. Do szczęścia nic więcej nie potrzeba.

Chevrolet Impala
Rocznik: 1963
Przebieg: 99000 mil
Pojemność: 5700 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 350 KM

Do sprzedania Chevrolet Impala z 1963 r. Samochód w Polsce od 2014 – zarejestrowany i ubezpieczony. Wsiadać i jeździć. Impalę sprowadziłem osobiście z Brooklyn NY.

Silnik 350 cali, czyli 5,7 litra, gaźnik Edelbrock 1405 600 CFM, auto ma sporo mocy. Skrzynia automatyczna 3 biegowa. Silnik po remoncie 3 lata temu, nowy lakier w Polsce 5 lat temu, karoseria zakonserwowana. Nowe opony, oleje, filtry itd. Samochód na bieżąco serwisowany i zawsze garażowany.

Impala jeździła głównie jako auto pod wynajem. Brała udział w różnych teledyskach od „FEEL – Swoje Szczęście Znam” po „Wac Toja ft. Białas – Rzucić Rap”. Zawiozła również wiele młodych par do ślubu. Więcej zdjęć na fanpage: „Impala ’63 – auto do ślubu„.