Citroen 2CV 1986 – SPRZEDANY

Choć w produkcji dotrwała do roku 1990, jej projekt pamięta czasy II wojny światowej. Kaczka, czyli Citroen 2 CV, to jedna z najbardziej charakterystycznych i długowiecznych konstrukcji XX wieku. We wnętrzu tak spartańska jak to tylko możliwe, posiada wszystko co potrzebne do jazdy, dodatkowo zapewniając niezłą jakość resorowania. Jej ogromną zaletą na pewno jest sympatia, jaką budzi powszechnie na drodze niezależnie od długości i szerokości geograficznej. Ta z ogłoszenia jest po kompletnej renowacji, co zapewnia piękną prezencję i spokojną eksploatację.

Citroen 2CV
Rocznik: 1986
Przebieg: 31000 km
Pojemność: 600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 28 KM

Proponuję Państwu zakup fantastycznego Citroena 2CV po pełnej odbudowie blacharsko-lakierniczo-mechanicznej.

Kaczuszka świetnie sprawdza się zarówno w dalekich wyprawach, jak i w codziennej jeździe po mieście, wzbudzając przy tym zainteresowanie i pozytywne reakcje przechodniów.
Mimo, że niewielka – z powodzeniem może pełnić rolę auta rodzinnego.
Dodatkowym atutem Citroena 2CV jest łatwa dostępność i przystępne ceny części zamiennych. Nowy właściciel otrzyma wraz z autem przepastny katalog części i akcesoriów do „Kaczuszki”.

Prezentowana 2CV jest w stanie bardzo dobrym i nie wymaga żadnych inwestycji.
Posiadam dokumentację fotograficzną z przeprowadzonego remontu, który przeprowadził profesjonalista, na co dzień zajmujący się odnową 2CV.
Żadna fotografia nie odda uroku tego samochodu, dlatego zapraszam Państwa na projekcję krótkiego filmu: