KlasykaGatunku.pl

Citroen C5 2002 – SPRZEDANY

Citroen C5 debiutował w roku 2000, zastępując model Xantia. Od swojego poprzednika był zdecydowanie większy i miał zdecydowanie bardziej obszerne wnętrze. Choć jego stylistyka od początku była kontrowersyjna, swoich miłośników zdobywał zazwyczaj w inny sposób, uwodząc poszukujących perfekcyjnego komfortu w podróży. Hydropneumatyczne zawieszenie, jakie oferował, sprawiało, że żaden inny samochód w jego kategorii cenowej nie mógł mu dorównać. Ba, czasami nawet wydanie dwu- czy trzykrotnie wyższej ceny wcale nie skutkowało lepszymi warunkami jazdy. Tu poczuć się można doprawdy królewska, szczególnie jeżeli mówimy o topowej wersji wyposażeniowej z topowym – a jakże – silnikiem V6. Choć 207 KM to nie jest wartość, która pozwala bić rekordy na drodze, do dostojnego charakteru tego Citroena, wraz z automatyczną skrzynią biegów, pasuje znakomicie. Ten egzemplarz ma już 17 lat, lecz jedynie 21733 km przebiegu. Z pewnością może być ciekawym motoryzacyjnie doświadczeniem.

Citroen C5 3.0 V6 Exclusive
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 152 kW / 207 KM
Przebieg: 21,733 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Citroen C5 w kolorze srebrnym z szarą welurową tapicerką. Wersja wyposażenia Exclusive. Sprowadzony z Mediolanu, Włochy od pierwszego właściciela (ur. 1925). Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym z rocznym samochodem.

Nadwozie nie ma żadnej korozji, wgnieceń ani obcierek. Jeśli to dla kogoś istotne posiada na każdym elemencie fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie zbliżonym do nowego. Na nadwoziu można znaleźć kilka ledwo widocznych odprysków i ubytków lakieru.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Tapicerka zachowana w doskonałym stanie, wygląda jak nowa. Kierownica i lewarek nie mają żadnych śladów użytkowania, są wciąż matowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w stanie dosłownie nowym.

Na felgach posiada wciąż pierwsze, nigdy nie wymieniane opony. Nie są spękane ze względu na postój auta wyłącznie w garażu.

Wykonane prace: wymiana paska rozrządu, wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.