KlasykaGatunku.pl

Citroen C5 2004 – SPRZEDANY

Citroen C5 to spadkobierca tradycji marki, zapoczątkowanej przez model DS. Następca modeli XM i Xantia ujrzał światło dzienne w 2000 roku, powodując rozłam wśród miłośników marki. Wielu zarzucało mu zbyt pospolity wygląd, choć od strony użytkowej i mechanicznej był to świetnie zaprojektowany pojazd. Był niezwykle komfortowy, ale również ponadprzeciętnie bezpieczny – w teście Euro NCAP otrzymał 36 z 37 możliwych punktów i otrzymał pięć gwiazdek. Wyposażono go w komputerowo sterowane zawieszenie hydropneumatyczne trzeciej generacji – to rzecz, za którą najbardziej tęsknią wszyscy, chcący dziś wybrać nowego Citroena w salonie. Tam już tego rozwiązania nie odnajdziemy, podobnie jak topowych jednostek V6.

Citroen C5 3.0 V6 Exclusive
Rok produkcji: 2004
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 152 kW / 207 KM
Przebieg: 67,635 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Citroen C5 w kolorze jasno-grafitowym z beżową skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Exclusive z pełną dostępną listą opcji. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od pierwszego właściciela, Pana ur. 1942. Perfekcyjny stan zachowania z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, dwa kluczyki.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie. Nie ma żadnej korozji, wgnieceń ani większych mankamentów, jedynie drobne ślady użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne posiada prawdopodobnie wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie zbliżonym do dwuletniego pojazdu, większość elementów wygląda jak nowe. Klosze lamp jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia, minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka zachowana w doskonałym stanie, wygląda prawie jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w stanie idealnym. Podsufitka jak nowa. Wszystkie plastiki są matowe. Nagłośnienie JBL. Fotele z pełną regulacją elektryczną oraz grzaniem.

Felgi w dobrym stanie z niewielkimi śladami użytkowania. Komplet dobrych opon letnich. W bagażniku koło zapasowe, apteczka, akcesoria i siatka bagażowa. Wraz z autem drugi komplet takich samych alufelg.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Total Quartz 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.