Citroen Xantia 1996 – 40000 PLN – Nowy Sącz

Citroen Xantia debiutował w 1993 roku jako następca modelu BX. Z perspektywy czasu i zamkniętej już historii hydropneumatyki spod znaku podwójnego szewronu, należy uznać go za najbardziej udaną i najmniej wymagającą serwisowo konstrukcję. To nie przypadek, że wciąż spotykamy te samochody na ulicach, w zwykłym użytku, mimo, że od rozpoczęcia produkcji minęło już ponad ćwierć wieku. Auto jest super komfortowe, ma świetną tapicerkę i łatwo się z nim zaprzyjaźnić. Ten egzemplarz kosztuje więcej niż średnia rynkowa, ale spójrzcie co może zaoferować. Jedynie 4 tys. km przebiegu w 26-letnim samochodzie to nie jest coś, co spotyka się na co dzień.

Citroen Xantia
Rocznik: 1996
Przebieg: 4099 km
Pojemność: 1731 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 110 KM

Cena: 40000 PLN

Wyposażenie:
– hydropneumatyczne zawieszenie,
– elektryczne szyby przód,
– wspomaganie kierownicy,
– welurowa tapicerka.

Przedmiotem sprzedaży jest Citroen Xantia Mk1 (X1). Samochód sprowadzony z Niemiec od pierwszego właściciela. Auto zachowane w idealnym salonowym stanie bez śladów użytkowania. Wraz z samochodem przekażemy dokumentację z dnia zakupu w salonie, fv na akcesoria, zapiski pierwszego właściciela i całą historię.

Nadwozie jest w stanie idealnym, nie posiada żadnej korozji lub nalotów korozji, wgnieceń czy innych widocznych mankamentów. Podwozie, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie idealnym.
Wnętrze jest kompletne, plastiki matowe, fotele podsufitka bez śladów użytkowania. Welurowa tapicerka jest utrzymana w salonowym stanie.
Hydropneumatyczne zawieszenie sprawne.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego z filtrem,
– nowy filtr paliwa,
– nowa pompa paliwa,
– płukanie i czyszczenie układu paliwowego,
– nowy płyn chłodniczy,
– nowy płyn LHM,
– nowy pasek rozrządu,
– nowy akumulator

Samochód przechowywany przez 26 lat w suchym garażu, brak jakichkolwiek oznak korozji, nalotów korozji czy uszkodzeń. Samochód w 100% oryginalny, z powłoką lakierniczą włącznie, a wnętrze jest bez oznak zużycia.
Ten samochód jest doskonałą okazją na dobrą i pewną lokatę kapitału lub codzienną jazdę starym lecz dalej nowym Citroenem, gdzie komfort podróży biję na głowę większość współczesnych nowych samochodów.

W tej cenie samochód opłacony, gotowy do rejestracji, zatankowany do pełna.

Więcej informacji telefonicznie.
Pełna oferta ADEPT CARS na Facebooku.

Telefon: +48 509 950 309, +48 691 494 397
Miejscowość: Nowy Sącz