KlasykaGatunku.pl

Citroen Xantia 1996 – Wrocław

Citroen Xantia debiutował w 1993 roku jako następca modelu BX. Z perspektywy czasu i zamkniętej już historii hydropneumatyki spod znaku podwójnego szewronu, należy uznać go za najbardziej udaną i najmniej wymagającą serwisowo konstrukcję, wykorzystującą tą niezwykłą technologię. To nie przypadek, że wciąż spotykamy te samochody na ulicach, w zwykłym użytku, mimo, że od rozpoczęcia produkcji minęło już ponad ćwierć wieku. Auto jest super komfortowe, ma świetną tapicerkę i łatwo się z nim zaprzyjaźnić. Ten egzemplarz kosztuje więcej niż średnia rynkowa, ale spójrzcie co może zaoferować. Jedynie 4 tys. km przebiegu w 26-letnim samochodzie to nie jest coś, co spotyka się na co dzień.

Citroen Xantia 1.8i 16V
Rok produkcji: 1996
Pojemność silnika: 1762 ccm
Moc silnika: 81 kW / 110 KM
Przebieg: 004,100 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Przedmiotem sprzedaży jest Citroen Xantia w kolorze białym z szarą welurową tapicerką. Sprowadzony z Chemnitz, Niemcy od 1. właściciela, Pana ur. 1929. Zachowany w perfekcyjnym stanie, jak nowy pojazd, bez śladów użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja w oryginalnym etui, rachunek zakupu z 1996 roku, rachunki za obsługę z wcześniejszych lat, wydruki z przeglądów okresowych Tüv, oryginalny komplet kluczyków.

Nadwozie jest w perfekcyjnym stanie, zbliżonym do samochodu salonowego. Brak jakichkolwiek śladów korozji czy uszkodzeń. Na nadwoziu wciąż przyklejone dekory i naklejki dealera.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w stanie salonowym, bez żadnych widocznych śladów użytkowania.

Na kołach wciąż komplet fabrycznych opon. Kołpaki jak nowe. Na życzenie Kupującego możemy zamontować komplet nowych opon.

Samochód został sprawdzony przez mechanika i skrupulatnie przygotowany do jazdy. Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
– nowa pompa paliwa,
– nowy filtr paliwa,
– płukanie i czyszczenie ukł. paliwowego,
– świeży płyn chłodniczy,
– świeży płyn hydrauliczny LHM,
– wymiana paska rozrządu,
– nowy pasek osprzętu,
– nowy pływak w baku paliwa,
– nowe pióra wycieraczek,
– nowy akumulator,
– wymienione przepalone żarówki i bezpieczniki.

Za wykonane prace jest rachunek z warsztatu na kwotę 2000 zł.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Kredyt na klasyka