Citroen XM 1997 – 18700 PLN – Kielce

Citroen XM debiutował w roku 1989, a w rok później otrzymał prestiżową nagrodę Samochód Roku, powtarzając sukces modelu CX odniesiony w tym samym plebiscycie 15 lat wcześniej. Samochód kontynuował ideę poprzednika – był awangardowy w kształcie, aerodynamiczny i dzięki hydropneumatycznemu zawieszeniu oferował komfort niedostępny dla niemieckiej konkurencji. Wśród dziennikarzy zrobił takie „wow”, że zdobył prawie dwukrotnie więcej punktów niż drugi w rankingu Mercedes SL generacji R129. Prezentowany w tym ogłoszeniu egzemplarz to model poliftowy, wzbogacony o możliwość aktywnego sposobu tłumienia nierówności. Napędza go dwulitrowa, benzynowa jednostka z niskociśnieniową sprężarką.

Citroen XM 2.0 Turbo C.T.
Rocznik: 1997
Przebieg: 145200 km
Pojemność: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 147 KM

Cena: 18700 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna,
– elektryczne szyby,
– szyberdach,
– elektryczne lusterka,
– hydropneumatyczne zawieszenie,
– ABS

Przedmiotem sprzedaży jest Citroen XM z dwulitrowym silnikiem Turbo o stałym momencie obrotowym, w kolorze zielonym z welurową tapicerką utrzymaną w świetnym stanie bez uszkodzeń i przetarć. Sprowadzony z Niemiec wraz z kompletem dokumentów. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem dokumentacja serwisowa, komplet 2 kluczyków.
Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada korozji, jedynie normalne ślady użytkowania. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie bardzo dobrym.

Telefon: +48 515 215 676
Miejscowość: Kielce