Daimler Double Six 1988 – 79999 PLN – Warszawa

Daimler Double Six trzeciej serii był flagowym modelem Jaguara od 1979 aż do końca 1992 roku. Jego okrągłe linie z dużą ilością przeszklonych powierzchni to finalny efekt ewolucji pięknych kształtów modelu XJ, dopracowany przez włoskie biuro projektowe Pininfarina. Oferowany egzemplarz wyprodukowany został w 1988 roku i przejechał do dziś zaledwie 37500 km, w większości po japońskich drogach. Ma przepiękną konfigurację kolorystyczną i stan tak oryginalny, że zaskoczyć może nawet miłośników marki. Takie auta na rynku praktycznie się nie zdarzają. Ten egzemplarz w ostatnim czasie przeszedł szereg prac serwisowych, dzięki którym może w pełni zaprezentować moc, kunszt i klasę słynnej brytyjskiej jednostki V12.

Daimler Double Six
Rocznik: 1988
Przebieg: 37500 km
Pojemność: 5340 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 265 KM

Cena: 79999 PLN

Wyposażenie:
– pełne 🙂

Unikalny Daimler Double Six z przebiegiem zaledwie 37.500 km potwierdzonym japońskim raportem. Pod jego nazwą kryje się najmocniejszy Jaguar XJ12, z najbogatszym wyposażeniem. Silnik V12, 265 koni, 3 biegowy automat. Daimler został sprowadzony z Japonii w 2018 roku. Na aukcji uzyskał notę 4, co świadczy o jego bardzo dobrym stanie. Został sprzedany jako nowy w Japonii, dzięki czemu ma szereg niepowtarzalnych dodatków, naklejek, czerwone i oryginalne wnętrze oraz cudownie grające, także oryginalne nagłośnienie JVC. Wóz przeszedł bardzo duży serwis po sprowadzeniu. Poza olejami, przewodami i wieloma innymi „drobnostkami” wymieniono większość gumowych elementów zawieszenia, naprawiono map sensor i aparat zapłonowy, wymieniono poduszkę pod skrzynią biegów i opony na nowe.

Wóz płynie, cudownie pachnie, zachęca do dalekich podróży płynną zmianą biegów, wygodnymi fotelami i świetnym oryginalnym nagłośnieniem. Każda śrubka, każdy element wydaje się być w nim oryginalny, włącznie z sygnowanymi narzędziami.

Daimler jest zarejestrowany na żółte tablice w Polsce.

Telefon: +48 602 151 650
Miejscowość: Warszawa