Fiat 126 elx Maluch 1997 – SPRZEDANY

Maluch pod koniec swojej produkcji stał się samochodem nieco lepiej wyciszonym, nieco bardziej komfortowym i dzięki zmienionym wytłoczkom karoserii – bardziej smukłym. Po latach na jego sylwetkę patrzy się życzliwie, a już każdy odnaleziony egzemplarz zachowany w stanie oryginalnym budzi szczególnie szeroki uśmiech na twarzy. Ten ma piękny, czerwony kolor, jedynie 59,5 tys. km przebiegu, pochodzi od pierwszego właściciela i zachował wciąż czarne tablice rejestracyjne. Rewelacja. Sprzedający udostępnia dane potrzebne do sprawdzenia pojazdu w bazie CEPIK. Można tam przeczytać, że w ostatnich latach samochód jeździł niewiele, ale systematycznie. Pamiętajcie, żeby po zakupie zgłosić fakt nabycia samochodu do urzędu miasta/gminy (można on-line potwierdzając za pomocą podpisu kwalifikowanego) – to spełnia wymagania prawa i w ten sposób można czarne tablice zachować w legalny sposób i bez odwiedzania wydziału komunikacji.

Fiat 126 elx Maluch
Rocznik: 1997
Przebieg: 59502 km
Pojemność: 652 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Pojazd z oryginalnym i w pełni udokumentowanym przebiegiem 59.502 km (pisemna gwarancja przebiegu). Został odkupiony od pierwszej właścicielki, która zakupiła pojazd jako fabrycznie w salonie sprzedaży P.Z.H. Global Sp. z o.o. (Katowice, ul. Szopienicka 4) w dniu 23.06.1997 r. Posiadamy pełną dokumentację i dwa komplety kluczy.

Pojazd bezwypadkowy (fabryczna powłoka lakiernicza na absolutnie każdym elemencie karoserii), garażowany, profesjonalnie zabezpieczony antykorozyjnie (potwierdzone wpisem w książce gwarancyjnej) i regularnie serwisowany.
Jest w stanie w stu procentach fabrycznym i jednocześnie perfekcyjnym, oczywiście w pełni sprawny i gotowy do najdalszych podróży.
Aktualny przegląd techniczny i ubezpieczenie OC.