Fiat 126 Silver 1979 – SPRZEDANY

Fiat 126 Silver to bliski krewny naszego maluszka, którego jednak wyróżniała włoska produkcja i specjalne wyposażenie. Produkowany był w latach 1979-80 w miejscowości Cassino. Miał być mały, ale bogaty i ekskluzywny. Jest koloru szarego, ma kolorowy pasek wzdłuż całej karoserii oraz napisy na błotnikach z oznaczeniem wersji „Silver”. Posiada czarne zderzaki i listwę boczną. Ma fotele z zagłówkami, wykonane ze skóry, z szerokim, kolorowym, materiałowym pasem. Podsufitka jest szara. Posiada zielone, atermiczne szyby (tylne uchylne) i ogrzewaną tylną szybę, a także kilka różnic w silniku. Dziś to poszukiwany kąsek o rosnącej wartości kolekcjonerskiej. Ten jest w pięknym stanie i doposażony został w kilka elementów, dzięki którym może być najpiękniejszym maluszkiem, jakiego kiedykolwiek widzieliście.

Fiat 126 A1 Personal 4 Silver
Rocznik: 1979
Przebieg: 89000 km
Pojemność: 652 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Fiat 126 A1 Personal 4, oryginalny włoski egzemplarz serii limitowanej „Silver”, produkowany tylko we włoskiej fabryce Fiata w Cassimo w latach 1979-81.

Samochód w moich rękach od 2011, kiedy to osobiście sprowadziłem go z okolic Neapolu. Autko już w kraju przeszło gruntowny remont silnika i skrzyni biegów na oryginalnych podzespołach i częściach (prace wykonałem osobiście).

W samochodzie dodatki z epoki: alufelgi Stilauto Grifo 5 Abarth, żółte halogeny, obrotomierz, radio Safari 6 stereo wraz z głośnikami. Posiadam także oryginalne stalowe felgi 12 wraz z metalowymi deklami.

Samochód posiada wszystkie szyby termiczne, włoskie oryginalne przednie lampy S.I.E.M, oryginalne lamy tylne Altisimo – słowem autko kompletne.