Fiat 126 Town 1999 – 12000 PLN – Czerwonak

Czym wygodnie jeździć po mieście, żeby było retro, żeby było łatwo zaparkować, wzbudzić uśmiechy sympatii i żeby nie było to auto sprzed pół wieku? Fiat 126 Town to z pewnością ciekawa propozycja. Egzemplarz z końca produkcji miał już wszystkie uaktualnienia, lepiej wyciszony silnik i nawet 4 zagłówki. Nowa była paleta kolorów, świeża, wiosenna, zdająca się przepowiadać, że samochody te za pewien czas nie będą kupowane tylko dlatego, że są tanie, a staną się po prostu modne. Ten odziedziczony po dziadku egzemplarz po latach przestoju wymagał prac odświeżających, lecz w tej chwili wygląda tak, że jego stan może tylko ucieszyć. Ma niewysoki przebieg, fajny pomarańczowy kolor i jest gotowy do drogi.

Fiat 126 Town
Rocznik: 1999
Przebieg: 54000 km
Pojemność: 650 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Cena: 12000 PLN do negocjacji

Jeździ, wszystko działa, nawet spryskiwacze działają (napełnianie worka na płyn jest niewątpliwie atrakcją). Rocznik 1999 więc jest przyjaźniejszy w obsłudze, aniżeli starsze roczniki.

Samochód odziedziczony po dziadku. Stał pod blokiem kilka lat, a korozji nie ma wcale. Obecnie garażowany, nie jeżdżony (jedynie żeby akumulator podładować raz na jakiś czas), odpala bez problemu nawet po postoju. Czasami służy miłym przejażdżkom, przyciąga uwagę lepiej niż niejeden nowy samochód – dzieci podchodzą powąchać silnik po jeździe. Maska była malowana – widać delikatnie inny odcień. Samochód kilka lat temu został odświeżony – mech z uszczelek usunięty, wymieniony termostat, piaskowane i pomalowane felgi, podwozie zabezpieczone antykorozyjnie, nowy akumulator (stary ukradli włamując się przez tylną prawą szybę, która też była wymieniana). Samochód w idealnym stanie.

Telefon: +48 531 703 603
Miejscowość: Czerwonak