Fiat 126el 1996 – 36900 PLN – Pabianice

Maluch pod koniec swojej produkcji stał się samochodem nieco lepiej wyciszonym, nieco bardziej komfortowym i dzięki zmienionym wytłoczkom karoserii – bardziej smukłym. Po latach na jego sylwetkę patrzy się życzliwie, a już każdy odnaleziony egzemplarz zachowany w stanie oryginalnym budzi szczególnie szeroki uśmiech na twarzy. Ten ma jedynie 29 tys. km przebiegu, pochodzi od pierwszego właściciela i zachował wciąż czarne tablice rejestracyjne. Rewelacja. Sprzedający udostępnia dane potrzebne do sprawdzenia pojazdu w bazie CEPIK. Można tam przeczytać, że w ostatnich latach samochód jeździł niewiele, ale badania techniczne przechodził regularnie. Pamiętajcie, żeby po zakupie zgłosić fakt nabycia samochodu do urzędu miasta/gminy (można on-line potwierdzając za pomocą podpisu kwalifikowanego) – to spełnia wymagania prawa i w ten sposób można czarne tablice zachować w legalny sposób i bez odwiedzania wydziału komunikacji.

Fiat 126el
Rocznik: 1996
Przebieg: 28916 km
Pojemność: 652 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Cena: 36900 PLN

Maluch z oryginalnym i potwierdzonym przebiegiem 28.916 km (poniżej udostępniam dane pojazdu do weryfikacji jego przebiegu i historii w bazie CEPiK), odkupiony bezpośrednio od pierwszej właścicielki (posiadam pełną dokumentację wraz z oryginałem pierwotnego rachunku uproszczonego zakupu pojazdu z łódzkiego Polmozbytu, wyciągiem ze świadectwa homologacji, książką gwarancyjną, instrukcją obsługi i dwoma kompletami kluczyków).

Pojazd 100% bezwypadkowy. 100% fabryczna powłoka lakiernicza na absolutnie każdym elemencie karoserii – zapraszam na pomiar jej grubości. 100% fabryczne podwozie pojazdu (zabezpieczenie antykorozyjne wraz z montażem plastikowych nadkoli wykonane przez autoryzowany, specjalistyczny zakład w dniu, w którym pojazd opuścił salon sprzedaży – potwierdzone stosownym wpisem w książce gwarancyjnej).

Maluch jest w stanie 100% oryginalnym i jednocześnie 100% perfekcyjnym, oczywiście w pełni sprawny i gotowy do najdalszych podróży (aktualny przegląd techniczny i ubezpieczenie OC). Pojazd stanowi moją własność (sprzedaż prywatna w oparciu o umowę kupna-sprzedaży pojazdu, w której zostanie odnotowany jego przebieg).

Udostępniam dane pojazdu do weryfikacji jego przebiegu i historii w bazie CEPiK (www.historiapojazdu.gov.pl):
Numer rejestracyjny: LFZ3070
VIN: SUF126A0037144109
Data pierwszej rejestracji: 03.06.1996 r.

Telefon: +48 781 991 815
Miejscowość: Pabianice

Kredyt na klasyka