Fiat 126elx Town 1999 – 39900 PLN – Wałbrzych

Niezbadane są losy, których doświadczają niektóre samochody. W 1999 roku Maluch oferowany był w swojej najbardziej dopracowanej formie, i choć jeździł ciszej i wygodniej niż dekadę albo dwie wcześniej, rzadko kto traktował go inaczej niż najtańsze możliwe źródło transportu. Fiat 126elx Town miał na wyposażeniu materiałową tapicerkę, uchylne tylne szyby, zagłówki i pasy bezpieczeństwa tylnych foteli. Ten wyposażony został dodatkowo w bagażnik dachowy oraz gustowny kos piknikowy, lecz użytkowany był jedynie okazjonalnie. Dziś, po 20 latach, na jego liczniku widnieje zaledwie 3900 km przebiegu, a samochód w każdym aspekcie wygląda jak nowy. Prawdziwe zjawisko.

Fiat 126elx Town
Rocznik: 1999
Przebieg: 3900 km
Pojemność: 650 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 24 KM

Cena: 39900 PLN

1. właściciel, z polskiego salonu, stan fabryczny.

Na sprzedaż nowy maluch mogący być częścią kolekcji aut.
Jest to wersja ELX TOWN odróżniająca się od pozostałych wersji uchylanymi tylnymi szybami, zagłówkami tylnych foteli, tapicerką materiałową na fotelach i boczkach, ogrzewaną tylną szybą, pasami tylnymi, wentylatorem, chlapaczami przeciw błotnymi x 4, kołpakami maxi 12, korkiem wlewu zamykanym na kluczyk, listwami bocznymi.
Pojazd jest w stanie fabrycznym, to znaczy bezwypadkowy, nie lakierowany powtórnie, innymi słowy: to co zmontowano raz w fabryce pozostaje nietknięte do dnia dzisiejszego – ponieważ oryginał jest tylko jeden raz.
Maluch garażowany od nowości i naturalnie nigdy nie wyprowadzany zimą, a zaraz po zakupie w 2000 roku w ASO przeprowadzono pierwszą pełną konserwację.
Jako dodatkowe wyposażenie posiada bagażnik dachowy firmy Amos oraz kosz piknikowy, kupione wówczas łącznie z autem u dilera Fiata 'Kalimera Cars’ w Nysie.
W zestawie radioodtwarzacz Unitra Diora z serii Weekend łącznie z dwoma głośnikami Unitra Tonsil – nowe, nigdy nie montowane, z gwarancjami instrukcjami obsługi, rachunkami.
Pojazd sprzedaję na podstawie faktury.

Telefon: +48 606 264 999
Miejscowość: Wałbrzych