KlasykaGatunku.pl

Fiat 132 1979 – SPRZEDANY

Zawsze kojarzony był z klasą, komfortem i sportową duszą. Fiat 132 dzięki doskonałej jednostce DOHC, komfortowemu zawieszeniu i przytulnej, welurowej tapicerce łączył cechy pozornie sprzeczne w sposób, jaki zarezerwowany był wówczas właściwie tylko dla wyrobów włoskiej motoryzacji. Dziś odnalezienie takiego samochodu zachowanego w niemal fabrycznym stanie, z pięknie zachowanym pierwszym lakierem i przebiegiem zaledwie 37 tysięcy kilometrów jest niezwykle trudnym wyzwaniem. Miło zobaczyć taki wóz w ofercie polskiego sprzedawcy. Przyjemność po zakupie gwarantowana.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/fiat-132-2/

Fiat 132 1600
Data produkcji: 1979
Pojemność silnika: 1592 ccm
Moc: 100 KM
Przebieg: 37,673 km
Skrzynia biegów: manualna

Doskonale zachowany Fiat 132 z 1979 roku o minimalnym przebiegu 37 tysięcy kilometrów.
Samochód przez kilka ostatnich lat był ozdobą salonu autoryzowanego dealera Fiat/Alfa Romeo/Lancia w Mediolanie, tego samego który sprzedał go i serwisował od nowości. Zdjęcia na końcu galerii zostały wykonane podczas zakupu we Włoszech.
Miał jednego właściciela (ur. 1927).

Posiada wciąż fabryczny lakier, bez oznak korozji czy widocznych uszkodzeń, mankamentów.
Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli są w niespotykanym stanie jak na 39-letni włoski samochód.
Śruby montażowe posiadają wciąż żółty ocynk, w wielu miejscach widoczna fabryczna konserwacja, wszystkie naklejki i oznaczenia.
Nigdy nie był poddawany renowacji/lakierowaniu/odbudowie.
Wnętrze jest kompletne i nie posiada śladów zużycia czy typowych wyblaknięć materiału na fotelach. Oryginalne dywaniki.
Na felgach wciąż fabryczne opony Michelin z 1979 roku.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Wykonane prace: nowy akumulator Varta, regeneracja sprzęgła, sprawdzenie i czyszczenie ukł. hamulcowego, wymiana siłowników gazowych tylnej klapy, wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników, dokładne mycie i nawoskowanie lakieru.

Cena wynosi 45’000 PLN. Nowy właściciel może wybrać zakup samochodu przygotowanego do rejestracji na białe tablice lub z opinią rzeczoznawcy do rejestracji na żółte tablice dla samochodów zabytkowych.