Fiat 500L 1971 – SPRZEDANY

We Włoszech ciągle możemy spotkać je służące jako wóz do codziennej jazdy, jednak w naszej szerokości geograficznej to dziś najczęściej modny, odwracający głowy na ulicy gadżet. W ładnie kontrastującym białym lakierze z czerwonym wnętrzem wygląda magnetycznie i doskonale sprawdzi się w wąskich uliczkach każdego miasta i miasteczka. Zamiast klimatyzacji mamy tu rozsuwane płótno w dachu, które pozwoli poczuć się w nim jak w miniaturowym kabriolecie. Klasyczny Fiat 500L (litera L w nazwie od włoskiego Lusso – „luksusowy”) otrzymał wzmocnione zderzaki, chromowane ramki wokół szyb, wyróżniał się zmodyfikowanym wnętrzem z dużym prędkościomierzem i schowkami w drzwiach i koło dźwigni zmiany biegów oraz wykładzinami dywanowymi.

Fiat 500L
Rocznik: 1971
Przebieg: 83700 km
Pojemność: 499 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 21 KM

Zapraszam do kupna Fiata 500.

Jesteśmy pasjonatami Fiatów 500 i wspólnie realizujemy wiele projektów propagujących te auta w Polsce. Sami wyszukujemy i importujemy Fiaty 500 z Włoch, wybieramy auta, które zadowolą Klientów, kierując się autentycznością oraz jak najlepszym stanem technicznym pojazdu. Posiadamy własną kolekcję Fiatów, pomagamy zdobyć części zamienne oraz służymy pomocą naszym klientom w zakresie eksploatacji oraz napraw.

Model L – przedostatnia wersja Fiata 500, auto odkupiliśmy od klubowicza Fiat 500 Italia oraz klubu Pistoia. Samochód w pięknym stanie, uczestniczyło w zlotach od 2015 do 2017 roku, bardzo dobry stan wizualny oraz techniczny. Piękny lakier oraz akcesoryjne dodatki na zderzakach zgodne z epoką i modelem, Dodatkowo zamontowaliśmy piękny bagażnik wraz z koszem piknikowym.

Stan blacharski, podłoga, progi: stan blachy oraz profili jak i progów bardzo dobry, nie znaleźliśmy nigdzie korozji, podwozie oraz wnętrza nadkoli zabezpieczone elastyczną warstwą antykorozyjną, która zabezpiecza również przed odbiciami.

Powłoka lakiernicza: stan bardzo dobry, piękny biały lakier, auto zabezpieczone powłoką wosku Meguiar’s.
Silnik: oryginalny silnik, stan super, brak uwag.
Zawieszenie: brak uwag.
Układ kierowniczy: brak luzów, brak innych uwag.
Obwód elektryczny: brak uwag, oświetlenie sprawdzone.
Stan ogumienia: bardzo dobre, nowe chromowane pokrywy felg oraz białe pasy na oponach.
Stan szyb oraz składanego dachu: stan bardzo dobry, dach w idealnym stanie bez skaz.
Wnętrze: bordowa tapicerka.

Pozostałe uwagi: do auta nowy nabywca otrzyma nowe lusterko chromowane.