Fiat Cinquecento Soleil 1996 – 10999 PLN – Warszawa

Fiat Cinquecento nazwę otrzymał po słynnym i uwielbianym poprzedniku, bo właśnie tak Włosi nazywali 500-tki. O ile funkcje jakie zazwyczaj pełnił – samochodu miejskiego – pozostały niezmienne, to jednak popularność jaką się cieszył ten produkowany w Polsce samochodzik nie mogła się równać ze sławnym poprzednikiem. Brakowało mu tej charyzmy, kształtów, które budzą pozytywne emocje, czy wreszcie otwieranego dachu, który czynił każdy ciepły dzień przyjemniejszym. To ostatnie niedociągnięcie skorygowano w 1996 roku, gdy na rynku pojawił się Fiat Cinquecento Soleil. Ciepłe, wiosenne kolory, a nade wszystko płócienny, automatycznie rozsuwany dach sprawił, że w końcu na jego widok i myśl o przejażdżce ludzie zaczęli się odruchowo uśmiechać. Gdy uda nam się znaleźć egzemplarz zachowany tak pięknie, jak ten w ogłoszeniu, z pewnością radości nie będzie końca 😉

Fiat Cinquecento Soleil
Rocznik: 1996
Przebieg: 57000 km
Pojemność: 900 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 41 KM

Cena: 10999 PLN

Wyposażenie:
– el. otwierany dach,
– radio Alpine,
– składana tylna kanapa,
– uchylane boczne szyby,

Wspaniały Cinquecento Soleil 900 ccm i 41 KM ze znikomym przebiegiem 57 tys. km, z 1996 roku. Samochód sprowadzony z Holandii od pierwszego właściciela, zarejestrowany w PL.
Takie auto w stanie oryginalnym, nietkniętym poważnymi naprawami blacharskimi, praktycznie już nie istnieje.
Jeżeli Sportingów jest niewiele, to Soleile można policzyć na palcach jednej ręki.
Model produkowany tylko w latach 1996-1999.
Nadwozie wygląda doskonale, odczyt miernika wskazuje na tzw. „drugi lakier” tylko na błotniku LP, reszta elementów ma lakier fabryczny.
Technicznie perfekcyjny.
Wnętrze pedantyczne bez oznak jakiegokolwiek zużycia.
Elektryczny, rozsuwany dach działa doskonale i jest w idealnym stanie.
Autko daje mnóstwo frajdy z jazdy i wzbudza duże zainteresowanie.
Do auta komplet czterech kluczyków oraz dokumentów, łącznie z instrukcją i książką serwisową serwisową. Autko do obejrzenia w Warszawie.

Telefon: +48 692 409 308
Miejscowość: Warszawa