Fiat Panda 1000 Fire Cosi 1991 – SPRZEDANY

Pierwsza, oryginalna Panda to dzieło Giorgetto Giugaro. Mimo szeroko zakrojonych oszczędności, okazała się być niezwykle praktyczna i popularna, pozostając w produkcji aż przez 23 lata (1980-2003). Fiat Panda 1000 Fire Cosi to wersja specjalna, wyróżniająca się kolorem karoserii, wzorem tapicerki i oznaczeniem na tylnym słupku. Wyposażenie – jak na Pandę – ma niezwykle bogate. Odnajdziemy w niej silnik OHC z rodziny FIRE, pięciobiegową skrzynię, wygodne siedzenia, zegarek oraz największą atrakcję – rozkładany na dwa sposoby płócienny dach. Ta funkcja najlepiej sprawdzi się w gorące letnie dni i pozwoli poczuć się tu niemal jak w kabriolecie. To wciąż doskonały miejski samochód, który ani podczas zakupu, ani w eksploatacji kieszeni mocno nie nadwyręży.

Fiat Panda 1000 Fire „Cosi”
Rocznik: 1991
Przebieg: 111300 km
Pojemność: 999 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna 
Moc: 45 KM

Do zaoferowania 25-letni Fiat Panda w ciekawej limitowanej wersji „Cosi” z podwójnym tzw. faltdachem. 
Samochód wyposażony w silnik 1.0 Fire z 5 biegową skrzynią manualną, bardzo ekonomiczny (spalanie na 100 km w granicach 5 l; niezależnie, czy w mieście, czy w trasie).
Wnętrze pojazdu oraz lakier (metaliczny wrzosowo-niebieski) utrzymane są w naprawdę bardzo dobrym stanie.
Fiacik ogólnie o prostej i funkcjonalnej konstrukcji, bez przeróbek.

Panda jest po przeglądzie; wymieniono sporo elementów na nowe: w zawieszeniu oraz układzie hamulcowym, a także olej wraz z filtrami.
Dodatkowo założono nowy komplet opon letnich firmy Cooper.
Na wyposażeniu klimatyczne radio kasetowe Blaupunkt z początku lat 90, wraz z oryginalnymi akcesoryjnymi głośniczkami.
Panda to świetna alternatywa dla popularnego w naszym kraju Malucha – na pewno o wiele wygodniejsza, zdecydowanie mniej awaryjna i bardziej klimatyczna.

Już za 2 lata będzie można rejestrować na tzw. „żółte blachy” (z racji długiego okresu produkcji tego modelu: 1980-2003).
Ten model już teraz zyskuje na wartości.
Oryginalne autko, idealne na letnie wojaże z otwartym dachem.