Fiat Punto Cabrio 1999 – 19500 PLN – Oborniki Śląskie

Fiat Punto Cabrio to propozycja od Bertone. Auto niezwykle proste mechanicznie, ale z jednym konkretnym atutem. Kiedy inni otwierają szyby, Ty otwierasz dach. La dolce vita. To doskonale pasuje do filozofii włoskiego życia, podobnie jak kolor tego egzemplarza, giallo ginestra. Jest stylowo, bardziej radośnie już się nie da, a milionów w tym przypadku nie wydacie. Cena zakupu tutaj nie będzie najniższa na rynku, lecz ważne jest to, co przy samochodzie zostało zrobione. Ten egzemplarz przeszedł szereg prac renowacyjnych, by mógł cieszyć, jak za lat swojej młodości. Jest po naprawach blacharskich i mechanicznych oraz ma nowe poszycie dachu.

Fiat Punto Cabrio
Rocznik: 1999
Przebieg: 124000 km
Pojemność: 1242 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 60 KM

Cena: 19500 PLN

Wyposażenie:
– 2 poduszki powietrzne,
– ABS,
– felgi aluminiowe,
– elektryczne szyby przednie,
– centralny zamek,
– wspomaganie kierownicy,
– radioodtwarzacz Alpine + 4 głośniki,
– pokrowiec na złożony dach.

Przedmiotem ogłoszenia jest Fiat Punto Cabrio z końcowego okresu produkcji. Będąc w moich rękach Fiat przeszedł obszerną renowację w zakresie blacharskim oraz mechanicznym, a także otrzymał fabrycznie nowe, oryginalne – fiatowskie poszycie dachu.

Prace blacharskie obejmowały usunięcie korozji z elementów podwozia, podłogi, progów, ramy przedniej szyby, tylnych nadkoli a także konserwację.

Renowacja w obszarze mechanicznym poza standardowymi czynnościami eksploatacyjnymi obejmowała między innymi:
– wymianę sprzęgła,
– wymianę chłodnicy,
– remont przedniego oraz tylnego zawieszenia,
– wymianę alternatora.

Punto Cabrio jeździ na 15-calowych felgach pochodzących z Fiata Coupe (które również zostały poddane renowacji), na które założone zostały nowe markowe opony.

Osobom zainteresowanym udostępnię pełne zestawienie wymienionych części oraz dokumentację fotograficzną przeprowadzonych prac blacharskich.

Zdecydowana większość zakupów części oraz wykonanych prac udokumentowana jest fakturami, które wraz z samochodem, kompletem dwóch kluczyków, prospektem Fiata Punto Cabrio MR’99 oraz numerem Classic Auto z artykułem na temat Fiata przekażę nowemu właścicielowi.

Zapraszam na jazdę próbną do Obornik Śląskich pod Wrocławiem.

Telefon: +48 663 645 399
Miejscowość: Oborniki Śląskie