Fiat Siena 1998 – 10500 PLN – Nowy Sącz

Trudno znaleźć drugi model, który tak kojarzyłby się ze statecznym i spokojnym użytkownikiem, jak Fiat Siena. Debiutował w 1996 roku na rynku brazylijskim, jako czterodrzwiowa odmiana modelu Palio. Później zaoferowany został także w Chinach, Turcji i krajach Europy Środkowo-Wschodniej, wszędzie tam, gdzie auta o sylwetce trójbryłowej kojarzyły się z wyższym statusem, a przepastny bagażnik traktowany był jako zaleta. Choć wszyscy Ci, którzy szukali w autach emocji i osiągów zawsze patrzyli na niego z pobłażaniem, auto stało się rynkowym hitem i gęsto zasiedliło między innymi polskie ulice. Teraz pięknie zachowany egzemplarz z przebiegiem zaledwie 15 tys. km to żywe przywołanie tamtych czasów.

Fiat Siena 1.4
Rocznik: 1998
Przebieg: 15113 km
Pojemność: 1372 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 73 KM

Cena: 10500 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Fiat Siena z pierwszego okresu produkcji. Salon Polska. Auto odkupione od spadkobiercy 1. właściciela. Samochód zachowany w idealnym stanie, z niewielkimi śladami użytkowania i upływu czasu, zupełnie wolny od korozji. Wraz z samochodem dokumentacja potwierdzająca przebieg.

Nadwozie w stanie idealnym, posiada w większości fabryczny lakier. Spód auta, komora silnika, wnęki nadkoli, odwodnienia progów w stanie wzorowym. Fiat sprawny w 100%.

Wnętrze jest kompletne, materiałowa tapicerka utrzymana jest w znakomitym stanie. Deska rozdzielcza, boczki, dywaniki, tapicerka, podsufitka w stanie idealnym.

Stan zachowania rocznego samochodu.
Stan kolekcjonerski.

Do samochodu posiadamy komplet dokumentów od dnia zakupu w systemie ratalnym Autotak, książeczki, broszurki, instrukcje obsługi, komplet kluczyków.

Więcej informacji telefonicznie.
Pełna oferta Adept Cars na Facebooku.

Telefon: +48 509 950 309, +48 691 494 397
Miejscowość: Nowy Sącz