KlasykaGatunku.pl

Fiat Tempra SW 1995 – 28500 PLN – Wrocław

Zegary digital, welurowa tapicerka, piękny stan zachowania i jedyne 78 tys. km przebiegu. Już tylko to są elementy, które mogą skłonić do zakupu tego egzemplarza. Do Polski przyjechał od pierwszego właściciela z Włoch, prezentuje się jak kapsuła czasu, a i sam model jest bardzo ciekawy. Fiat Tempra powstał na tej płycie podłogowej Tipo, tej samej, która została użyta przy konstrukcji Alfy Romeo 155, Lancii Dedra. Tempra SW debiutowała w dwa miesiące po wersji sedan, w kwietniu 1990 roku. Funkcjonalną ciekawostką jest tu tylna klapa podzielona na dwa skrzydła, z których dolna stanowiła odchylaną część zderzaka, obniżając poziom załadunku do linii podłogi. Ten egzemplarz to model poliftowy, zewnętrznie wyróżniający się zmienioną atrapą chłodnicy, a wewnętrznie poprawiony pod kątem bezpieczeństwa biernego (wprowadzono wzmocnienia boczne i czołowe oraz wzmocniono płytę podłogową).

Fiat Tempra 1.8 SW
Rok produkcji: 1995
Pojemność silnika: 1756 ccm
Moc silnika: 74 kW / 101 KM
Przebieg: 78,364 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Fiat Tempra SW w kolorze szarym z welurową tapicerką. Sprowadzona z Bassano del Grappa, Włochy od pierwszego właściciela, Pana ur. 1931. Perfekcyjny stan zachowania z minimalnymi śladami użytkowania. W zestawie z autem kompletna dokumentacja: instrukcje, foldery, książka serwisowa, oryginalna faktura zakupu z 1995 roku, rachunki za serwisy, dwa kluczyki. Oryginalny niski przebieg 78 tysięcy kilometrów.

Szczególne wyposażenie: klimatyzacja automatyczna, alufelgi, licznik digital.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie. Nie ma żadnej korozji, wgnieceń ani widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie zbliżonym do dwuletniego pojazdu, większość elementów wygląda jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Welurowa tapicerka zachowana w doskonałym stanie, wygląda jak nowa. Wszystkie plastiki są matowe. Zestaw fabrycznych dywaników.

Felgi jak nowe. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy akumulator,
– nowe świece zapłonowe,
– nowy filtr paliwa,
– nowe siłowniki tylnej klapy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 28’500 PLN zawiera opłatę akcyzy. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniem dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl