Ford Capri 1976 – 33900 PLN – Choroszcz

Oto piękno lat 70-tych w całej okazałości. Ford Capri, czyli europejska odpowiedź na Forda Mustanga, został zaprojektowany i zbudowany aby cieszyć serca młodych ludzi. Sportowa sylwetka i charakter, zgodnie z duchem czasu i rzeczywistością paliwowego kryzysu, współgrać musiała z niewielkim czterocylindrowym silnikiem. Dzięki niskiej masie i klasycznemu układowi napędowemu, zadanie zrealizowane zostało znakomicie, dzięki czemu Capri do dziś sprawia przyjemność w dynamicznej jeździe. Frajda jest tym większa, gdy mówimy o egzemplarzu wręcz perfekcyjnie zachowanym, który po latach przestoju poddany został wszelkim niezbędnym pracom renowacyjnym. Taki egzemplarz to prawdziwa perełka, która ozdobić może każdą kolekcję.

Ford Capri
Rocznik: 1976
Przebieg: 58000 km
Pojemność: 1600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 88 KM

Cena: 33900 PLN

Ford Capri MK2 wyprodukowany w 1976 roku.
Klasyk jest zachowany w doskonałej kondycji technicznej, z przebiegiem 58 000 km.
Auto pochodzi z Belgi od pierwszego właściciela, wyrejestrowane w 1989 roku, przestało w nienaruszonym stanie do momentu sprowadzenia go do Polski w 07.2015 roku, zarejestrowane jako zabytek.

Auto wymagało wielu prac, aby znów mogło cieszyć kierowcę jak za czasów swojej świetności.
Wykonano m.in: remont silnika, zawieszenia, hamulców, łożysk kół, wału, mostu, skrzyni biegów, nowa chłodnica, alternator, akumulator, świece, przewody zapłonowe, nowe opony, oraz dużo innych nowych części.
Nowa powłoka lakiernicza, zdrowe blachy bez śladów korozji.
Auto jest w 100% sprawne technicznie.

Capri znakomicie się prowadzi, jego waga to niespełna 960 kg.
Mimo niedużej pojemności, daje dużo radości z jazdy i nie brakuje mu mocy.

Telefon: +48 608 458 080
Miejscowość: Choroszcz