KlasykaGatunku.pl

Ford Focus ST Mk2 2006 – SPRZEDANY

Świetna, turbodoładowana, pięciocylindrowa jednostka napędowa, przedni napęd i najlepszy układ jezdny na rynku. To solidne podstawy, które wystarczyły do zbudowania doskonałego hot hatch’a. Ford Focus ST drugiej generacji pojawił się na rynku w 2005 roku. Trzydrzwiowe nadwozie, drapieżny wlot powietrza, listwy progowe, tylny zderzak z dyfuzorem, spojler na dachu, 18-calowe alufelgi i oczywiście najciekawszy w palecie lakier „Electric Orange” sprawiły, że nie sposób go nie dostrzec na ulicy ani się w nim ukryć, a każda trasa to gwarantowana przyjemność.

Ford Focus ST Mk2
Data produkcji: 25.02.2006
Pojemność silnika: 2521 ccm
Moc: 226 KM (166 KW)
Przebieg: 213,147 km
Skrzynia biegów: manualna 6b

Przedmiotem sprzedaży jest Ford Focus ST drugiej serii w najładniejszym kolorze „Electric-Orange”, wersja z szaro-pomarańczową materiałową tapicerką. Sprowadzone z Aargau, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa oraz 2 kluczyki.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania jak kilka niewielkich rys. Nie posiada żadnej korozji w charakterystycznych dla modelu miejscach. Spód i wnęki nadkoli w bardzo dobrym stanie.

Wnętrze zachowane w bardzo dobrym stanie, bez przetarć czy innych uszkodzeń. Dołożone radio 2din marki Kenwood.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w-30 Specific, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana filtrów: powietrza, kabinowy.