Ford Mustang 1965 – SPRZEDANY

Ford Mustang to prawdziwa ikona amerykańskiej kultury, samochód który natychmiastowo przykuwa uwagę i zachwyca dynamiczną sylwetką, wysmakowanymi detalami oraz sporą ilością chromu. Dziś już takich samochodów nikt nie produkuje, lecz w pamięci i garażach pasjonatów motoryzacji klasyczne Mustangi pielęgnowane będą zawsze. Nie przez przypadek tak często widujemy je na zdjęciach mody czy w teledyskach. O ile większość nowych samochodów ustąpić miejsca musi w ciągu kilku lat swoim następcom, ten wywalczył w historii i kulturze miejsce niepodważalne. Zawsze będzie budził zachwyt i pożądanie, szczególnie jeżeli pod jego maską pracuje kultowe V8.

Ford Mustang
Rocznik: 1965
Pojemność: 4700 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 220 KM

Do zaoferowania mamy Forda Mustanga w wersji Coupe z 1965 r. Samochód przeszedł renowację, karoserię wykończyliśmy w niebieskim odcieniu, odrestaurowaliśmy także wnętrze pojazdu, komorę silnika, a spód samochodu został zakonserwowany. Jest to pierwszy model, który wyszedł spod znaczka Mustanga. Auto posiada bardzo dobrze przygotowany układ napędowy, silnik, skrzynia biegów, dyfer, jak i wszystkie podzespoły działają bardzo dobrze. Takie elementy, jak lampy, wskaźniki itp. zostały sprawdzone i działają poprawnie. Na dachu znajduje się nowy winyl. Mustang może w pełnej okazałości lśnić na pokazach i zlotach.

Bogate wyposażenie – gaźnik 4 gardzielowy, wspomaganie kierownicy, wspomaganie hamulców. Ostatni właściciel posiadał ten samochód 16 lat, wiele w nim zrobił i uważa, że można tym samochodem swobodnie podróżować bez obaw awarii.