Ford Mustang 1967 – 180000 PLN – Dąbrowa Górnicza

Ford Mustang, czyi samochód sportowy za rozsądną cenę, porwał stylistyką wszystkich amerykańskich nastolatków i nie tylko. Na całym świecie stał się ikoną klasycznego AMcara lat 60-tych. Ford wykorzystując dostępne już podzespoły i doświadczenia z poprzednich samochodów zmarginalizował koszty jego powstania, a jednocześnie wylansował produkt tak świeży i inny, że klienci musieli się w nim zakochać. Pomimo popularności dość ciężko w dzisiejszych czasach kupić idealny egzemplarz Mustanga z wczesnych lat produkcji. W ten włożono setki godzin pracy, by imponował na nowo. 200 KM pod maską, rasowy bulgot prawie pięciolitrowego V8, i dużo czerwieni. Tak, aby trafić do serca nowego właściciela.

Ford Mustang
Rocznik: 1967
Pojemność: 4736 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 200 KM

Cena: 180000 PLN

Wyposażenie:
– radio z USB i AUX,
– wspomaganie kierownicy.

Samochód został kupiony w sierpniu 2016 w Kalifornii, a do Polski przyjechał w październiku. Od tamtego czasu przeszedł kompletną i szczegółową renowację.

Podczas renowacji auto zostało całkowicie rozebrane. Silnik przeszedł kompletną odbudowę wraz ze skrzynią biegów oraz pozostałymi komponentami mechanicznymi. Zawieszenie oraz układ hamulcowy zostały zregenerowane. Samochód posiada fabrycznie zamontowane wspomaganie kierownicy, które nadal jest funkcjonalne. Istnieje możliwość wysłania zdjęć z renowacji.

Wnętrze również przeszło kompletną renowację. Sprężyny w siedzeniach zostały zregenerowane, a tapicerka została odtworzona zgonie z oryginałem. Dodatkowo wnętrze samochodu zostało częściowo wygłuszone tak by dźwięk V8 nadal był słyszalny, ale nie męczył podczas długich podróży.

Samochód został zarejestrowany w październiku 2018.

Istnieje możliwość wysłania dodatkowych zdjęć samochodu oraz z procesu renowacji. Posiadam również Marti Report.

Cena do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu i oglądania.

Telefon: +48 607 279 614
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza