KlasykaGatunku.pl

Ford Mustang Convertible 1995 – SPRZEDANY

Ford Mustang w otwartej wersji pobudzał wyobraźnię miłośników motoryzacji na całym świecie już od 1964 roku. O ile jego najbardziej klasyczna odmiana wymaga dziś dość grubego portfela, są jednak auta z galopującym koniem na masce, które można posiąść za o wiele skromniejszą kwotę. Ford Mustang Convertible z 1995 roku to przedstawiciel czwartej generacji modelu, oferowanej w latach 1993-2004. Ten w ogłoszeniu skrywa pod maską podstawową jednostkę napędową, co w amerykańskiej rzeczywistości tamtego okresu oznaczało sześć cylindrów w układzie widlastym i pojemność 3,8 litra. 152 konie mechaniczne może nie robią wielkiego znaczenia, lecz nie tylko moc maksymalna się liczy, lecz również jej przebieg w zależności od obrotów, a tu jest czym jechać od samego dołu. Ten egzemplarz warty jest uwagi przede wszystkim ze względu na stan. Odkupiony od pierwszego właściciela, z rynku szwajcarskiego, z kompletną dokumentacją serwisową i niewysokim przebiegiem, robi doskonałe wrażenie. To doskonały wybór, by spędzić przyjemnie sezon z otwartym dachem nad głową.

Ford Mustang Convertible 3.8 V6
Data produkcji: lipiec 1995
Pojemność silnika: 3797 ccm
Moc silnika: 112 kW / 152 KM
Przebieg: 111,906 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Ford Mustang Cabrio w kolorze czystym czarnym z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzony z Sankt Gallen, Szwajcaria. Samochód od pierwszego właściciela, garażowany, użytkowany tylko w sezonie. Zakupiony jako nowy u szwajcarskiego dealera Forda „A.Huber AG” w Zug. Wersja europejska z licznikiem w kilometrach. Posiada kompletną dokumentację serwisową. Zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania i upływu czasu. Wyposażony w klimatyzację, el. dach i manualną skrzynię.

Nadwozie zachowane w świetnym stanie blacharskim, bez żadnych widocznych śladów korozji. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w całości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, z minimalnym nalotem rdzy na elementach zawieszenia, typowym dla aut produkcji USA – brak zabezpieczenia antykorozyjnego. Lakier nie posiada widocznych mankamentów, zderzaki bez obcierek.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia, z minimalnymi śladami użytkowania. Welurowa tapicerka zachowana w świetnym stanie, przez przetarć i uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci. Radio Kenwood CD / MP3 / USB / Bluetooth zamontowane w 2015 roku.

Akcesoryjne felgi w idealnym stanie, bez uszkodzeń, wyglądają prawie jak nowe. Komplet dobrych opon Pirelli P Zero Nero.

Po zakupie wykonaliśmy następujące prace:
– wymiana oleju w silniku na Liqui Moly 5w-30, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly, filtr Knecht,
– wymiana płynu chłodniczego,
– nowy oryginalny dach materiałowy, koszt wraz z montażem 4000 PLN,
– wymiana mocowań przednich poszycia dachu i linek naciągających dach, czyszczenie i smarowanie stelaża dachu, sprawdzenie działania el. mechanizmu składania dachu i czyszczenie połączeń elektrycznych,
– wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników,
– lakier i felgi zabezpieczone powłoką kwarcową

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.