Ford Mustang Fastback Bullitt 1968 – przejedź się nim

Ford Mustang Fastback GT, który w 1968 roku opuścił fabrykę w ciemnozielonym kolorze Highland Green, z czarnym wnętrzem w wersji Luxury oraz przede wszystkim z Big Blockiem 390ci spiętym z manualną czterobiegową skrzynią. Tylko 65 takich Mustangów opuściło fabrykę w takiej specyfikacji. Dwa z nich trafiły do Steve’a McQueena na plan filmu „Bullitt”, który przeszedł do historii kina za sprawą 7 minutowej sceny pościgu ulicami San Francisco.

Naszą kolekcję budowaliśmy 8 lat i teraz udostępniamy ją każdemu. Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze jak jeżdżą największe ikony amerykańskiej motoryzacji lat ’60 to zapraszamy na https://www.dzienzklasykiem.pl/

Bullitt to bez wątpienia największa gwiazda w naszej kolekcji. Jest to taki sam Mustang jak ten, który dostał Steve McQueen do filmu „Bullitt”. Przeszedł do historii kina biorąc udział w najlepszej scenie pościgu ulicami San Francisco. Mustang Fastback z 1968 roku z Big Blockiem 390ci (6,4l), który spięty jest z manualną czterobiegową skrzynią Top Loader. Taki zestaw GWARANTUJE niezapomniane przeżycia.

Telefon: +48 510 725 666
E-mail: kontakt@inwestujwklasyka.pl
Miejscowość: Warszawa