Ford Mustang Restomod 1968 – 115000 PLN – Bielsko-Biała

Amerykańska legenda ma doskonały smak podana zarówno w formie oryginalnej, jak i po modyfikacjach, pozwalających unowocześnić konstrukcję. Prezentowany Ford Mustang jest po kompletnej odbudowie, podczas której zaaplikowano mu części pozwalające poprawić osiągi, jakość prowadzenia i brzmienie. Dzięki temu z powodzeniem może być używany nawet na co dzień, a wszędzie gdzie się pojawi będzie przykuwać uwagę. Zewnętrzne modyfikacje zostały ograniczone do zewnętrznego pakietu a’la Shelby (boczne wloty, przedni i tylny spojler, wlot na masce), współczesnych felg, lakierowanych na czarno elementów chromowanych, zmodyfikowanej atrapy chłodnicy i kolorowych świateł. We wnętrzu czerwona tapicerka z przeszyciami – odejście od oryginału, lecz dopasowane do nowego stylu.

Ford Mustang Restomod
Rocznik: 1968
Przebieg: 1000 km
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 280 KM

Cena: 115000 PLN

Do sprzedania Ford Mustang z 68 roku w wersji coupe.
Samochód zakupiony w Texasie, był w bardzo dobrym stanie technicznym.
Auto zostało rozebrane do ostatniej śrubki, wypiaskowane, poskładane na nowych częściach sprowadzanych z USA.
Nadwozie zostało wzbogacone o detale stylistyczne zgodne z modelami Shelbiego, czyli boczne wloty, tylny i przedni spojler oraz wlot na masce.
Boczne wloty i tylny spoiler to nie tanie zestawy z ebeya, a ręczna robota blacharska.
Całe zawieszenie jest oczywiście nowe, złożone na częściach Moog oraz Energysuspenssion (tuleje poliuretanowe), amortyzatory to zestaw Doeshtech, całość obniżona o 1 cal.
Zamontowane z przodu hamulce tarczowe oraz dedykowana do nich pompa.
Silnik po generalnym remoncie, na nowych częściach, wałek Crane Cam z odpowiednio dobranymi sprężynami zaworowymi, gaźnik i dolot Edelbrock, aparat zapłonowy elektroniczny z mocną cewką, wzmocniona pompa oleju Meilinga, elektryczna pompa wody Moroso i paliwa, aluminiowa chłodnica z wiatrakiem elektrycznym.
Automatyczna skrzynia biegów.
Długie kolektory wydechowe wraz z układem wydechowym Flowmaster.
Tapicerka szyta na indywidualne zamówienie.

Podsumowując, samochód jest zbudowany praktycznie od zera na nowych częściach, do auta dołączona jest pełna dokumentacja zdjęciowa z odbudowy oraz zestaw rachunków za części.
Auto ma wszystkie dokumenty do rejestracji na zabytek, czyli opinię rzeczoznawcy, wpis do rejestru zabytków itd.

Telefon: +48 660 691 106
Miejscowość: Bielsko-Biała