Ford Mustang SportsRoof 1969 – SPRZEDANY

Ford Mustang SportfsRoof w 1969 roku otrzymał nową nazwę, lecz wyglądał tak, jak kultowy Fastback 2+2. Rasowa sylwetka coupe, jeszcze bardziej smukłe nadwozie, to wszystko działało na wyobraźnię nabywców, i działa do dziś. To wciąż bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych amerykańskich samochodów sportowych i jeden z nielicznych, który z powodzeniem może stawać obok europejskiej legendy tego okresu – Porsche 911. W zestawieniu z tym ostatnim Mustang wciąż jest o połowę tańszy, również gdy weźmiemy pod lupę najlepiej odrestaurowane egzemplarze, jak choćby okaz z ogłoszenia. Odbudowany od podstaw, ma doskonałą 5-litrową jednostkę V8 pod maską, manualną skrzynię 5-biegową, hamulce tarczowe z przodu, klimatyzację i elementy stylizacji Mach1. Jeździ świetnie, ale i wygląda obłędnie.

Ford Mustang Mach1
Rocznik: 1969
Pojemność: 4942 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 220 KM

Na sprzedaż jeden z największych klasyków motoryzacji świata. Auto w idealnym stanie technicznym i wizualnym, z silnikiem 302CiD V8 220 KM. Świeżo po odbudowie. Wszystko wygląda jak z fabryki. Pali na dotyk. Na sprzedaż od ręki. Jestem jedynym właścicielem. Sprzedaż bez pośredników. Auto bez wad prawnych.

Samochód doposażony w pięciostopniową skrzynię manualną, hamulce tarczowe z przodu i klimatyzację oraz elementy stylizacji z wersji Mach1.

Mógłbym o nim napisać książkę, ale znawcy wiedzą co to za auto, a na wszystkie pytania chętnie odpowiem przez telefon, bądź przy oględzinach na które serdecznie zapraszam.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają moje auto i wygląda teraz tak jak na tych zdjęciach, zdjęcia zrobione tuż przed wystawieniem ogłoszenia.