Ford Transit Topline Mk4 1992 – 19900 PLN netto – Praszka

Wygodne welurowe fotele dla ośmiu osób, te przednie nawet podgrzewane i pompowane na odcinku lędźwiowym. Tak wyglądał luksus podróży na pokładzie Forda Transita Mk4 w edycji Topline. Do tego podniesiony dach, suwane boczne drzwi i nieczęsto spotykany silnik benzynowy. Ten egzemplarz był w jednych rękach przez długie 27 lat, zachował nawet czarne tablice i wciąż prezentuje się fantastycznie. Pamiętajcie, żeby po zakupie zgłosić fakt nabycia samochodu do urzędu miasta/gminy (można on-line potwierdzając za pomocą podpisu kwalifikowanego) – to spełnia wymagania prawa i w ten sposób można czarne tablice zachować w legalny sposób i bez odwiedzania wydziału komunikacji.

Ford Transit Topline Mk4
Rocznik: 1992
Przebieg: 225000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Cena: 19900 PLN netto / 24477 PLN brutto

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy
– podgrzewane przednie fotele
– podgrzewana przednia szyba
– welurowa tapicerka
– fotele typu kapitan
– fabryczne radio ford
– pojazd 8-osobowy

Posiadam do sprzedania bardzo rzadki model Forda Transita Topline. Jest to najbardziej luksusowa wersja modelowa. Pojazd zachowany w nieprzeciętnym stanie, lakier jest oryginalny, wnętrze perfekcyjne, tapicerki nie posiadają uszkodzeń mechanicznych. Ford w jednych rękach 27 lat. Transita napędza 115-konny silnik EFI, auto jest przyjemnie dynamiczne oraz ciche.
Samochód posiada kompletną dokumentację z przeglądów technicznych wykonywanych w ASO. Ford jest po przeglądzie mechanicznym, nowe oleje, filtry, rozrząd, pompa wody, chłodnica. Polecam.

Telefon: +48 608 667 215
Miejscowość: Praszka