FSC Żuk 1981 – 125000 PLN – Sieradz

Opowiem Wam pewną historię. Był raz rolnik, który kupił nowego Żuka. Załadował go warzywami raz i wybrał się na targ, gdzie usłyszał: jak ty możesz takim pięknym autem cebulę wozić? A że był ekscentrykiem, przyznał im rację. Wrócił na gospodarstwo, Żuka powiesił pod legarami stodoły i nikomu skarbu nie pokazywał. Tak mijały kolejne lata, a o pięknym Żuku powoli wszyscy zapominali… historia piękna, a czy prawdziwa, dowiecie się przy zakupie z ust obecnego właściciela. A czy cena właściwa? Cóż, zdobyć takie auto nie było łatwo, a pochwalić się Żukiem z przebiegiem ledwie 392 kilometrów nie może byle kto. W aucie wszystko jest oryginalne z kurzem włącznie.

FSC Żuk
Rocznik: 1981
Przebieg: 392 km
Pojemność: 2120 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 50 KM

Cena: 125000 PLN

Przedstawiam Państwu legendę polskich aut dostawczych – produkowanego w FSC w Lublinie i stworzonego przez polskich konstruktorów Żuka, który opuścił linię produkcyjną w 1981 roku i jest w wyjątkowym stanie i jeszcze lepszym jak na swój wiek przebiegiem – 392km.

Pojazd w 100% w stanie oryginalnym – nie został nigdy zarejestrowany. Posiadam dowód zakupu oraz książkę auta.

Stan silnika określam jako fabrycznie nowy, odpala po przekręceniu kluczyka.

Prezentowane auto nie było nigdy myte i posiada na sobie kurz sprzed 40 lat.

W celu ochrony przed wilgocią oraz aby zachować właściwości oryginalnych kół auto wisiało na łańcuchach 20 cm nad ziemią.

Jest to ewenement na skalę światową i jedyny taki egzemplarz na całym świecie.

Gratka dla pasjonatów i prawdziwych kolekcjonerów.

Telefon: +48 606 769 490
Miejscowość: Sieradz