FSO 125p 1983 – 39900 PLN – Stary Sącz

Fiat 125p to ikona polskiej motoryzacji, niegdyś marzenie każdego kierowcy. W 1983 roku wraz z wygaśnięciem umowy licencyjnej otrzymał nową nazwę FSO 125p, a także kierunkowskazy na błotnikach oraz nowe logo na przednim pasie. Nie ma za to zagłębienia służącego wcześniej na zamek na tylnej klapie, co wyróżniało samochody produkowane od drugiego kwartału ’82. Na fotelach oczywiście brązowy skaj, a przed wzrokiem kultowy termometr. To zestaw, który w niejednym wzbudzi sentyment do czasów własnego dzieciństwa lub młodości. Ten egzemplarz to 100% oryginał, z minimalnym przebiegiem i wszystkimi detalami zgodnymi z rokiem produkcji. Takie lubimy najbardziej.

FSO 125p
Rocznik: 1983
Przebieg: 29000 km
Pojemność: 1500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Cena: 39900 PLN

Auto otrzymałem od Dziadka, który był jego pierwszym i jedynym właścicielem oraz użytkownikiem a jeździł mało. Jako wnuk nie musiałem zmieniać tablic, co dodaje autu szyku na drodze i zlotach.

Na sprzedaż pięknie zachowany egzemplarz Fiata 125p, z 1983 roku.
Samochód w kolorze popielatym „gołąbkowym”, z wnętrzem wykończonym brązowym skajem.
Nosi normalne ślady użytkowania, drobne wgniotki czy otarcia.
Lakier w 100% oryginalny, zabezpieczony profesjonalnie przez auto detailing.
Wygląda naprawdę ślicznie i bardzo dobrze się prowadzi. Jest w pełni sprawny mechanicznie, silnik brzmi naprawdę wyśmienicie.
Przez ostatnich 10 lat zrobił około 500 kilometrów. Był regularnie przepalany i od czasu do czasu opuszczał garaż na krótką przejażdżkę.
OC oraz przegląd są aktualne.
Podłoga, progi i cała karoseria wolna od korozji.
Po drobnych poprawach Fiat będzie w stanie idealnym.
Doskonała lokata kapitału, oraz egzemplarz którym mogą Państwo natychmiast wyruszyć na zloty wraz z rodziną i przyjaciółmi.
Pojazd jest w pełni sprawny. Można wracać nim na kołach lub zamówić dostawę do domu.

Telefon: +48 600 245 467
Miejscowość: Stary Sącz