FSO 125p 1984 – SPRZEDANE

W 1983 roku wraz z wygaśnięciem umowy licencyjnej Polski Fiat 125p otrzymał nową nazwę, kierunkowskazy na błotnikach oraz nowe logo na przednim pasie. FSO 125p wciąż jednak zachował oryginalną sylwetkę, której nie da się pomylić z żadnym innym samochodem i która dziś budzi ogromną sympatię na drodze. Pięknie zachowany Duży Fiat zdecydowanie jest w modzie, która szybko nie przeminie. Coraz trudniej znaleźć tylko ładnie zachowany egzemplarz, wszak to samochody które niegdyś już po kilku latach straszyły skorodowaną karoserią, zużytą tapicerką i obrazem technicznej rozpaczy. Ten wciąż prezentuje się zachęcająco, chodź do ideału jeszcze mu trochę brakuje. Warto się nim zaopiekować i podarować mu wszystko czego potrzebuje.

FSO 125p
Rocznik: 1984
Przebieg: 117000 km
Pojemność: 1500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Mam do sprzedania klasyka, rocznik 1984.

Od nowości w rodzinie, użytkowany cały czas, konieczne naprawy i wymiany robione na bieżąco.
Samochód garażowany, bezwypadkowy, z elementów nadwozia zostały wymienione lewe drzwi od pasażera po delikatnej szkodzie oraz prawy błotnik jest do lekkiej renowacji.
Podwozie zakonserwowane, z mechanicznych rzeczy do zrobienia jest końcówka drążka kierowniczego i opaski na zbiorniku paliwa i resorach.
Jeżeli chodzi o ewentualne sprawy do zrobienia, to więcej potrzeba serca, niż gotówki.